Nervózní a nespavé 3,5měsíční miminko

171
21.7.13 14:42

nervozni, nespave 3,5m mimi

Ahoj maminky, predem se omlouvam, ze mozna zakladam tema, ktere se tu opakuje, ale nestiham vsechno procitat :|
mam doma 3,5mesicniho chlapecka, od narozeni byl docela hodny pres den, spaval mi v kocarku 3, 4 h, v noci se budil casto na kojeni, ale zvladali jsme. Je to vic jak tyden kdy zacal byt hodne nespavy a mrzuty i pres den. Spi mi v kocarku max hodinu (nebo kdekoliv jinde), pak se vzbudi, zacne plakat, musi se ponosit, ale ani to nekdy nepomuze, musim ho nakrmit. To same se deje v noci, spi hodne neklidne, budi se po hodine nebo pul, porad ji a pak mu dlouho trva nez zase usne :zed:
Co by mu tak mohlo chybet?

• ve stredu se vazil, ma 7kg, takze myslim pribyva, kakani ma zlute, i kdyz dost tuhe
  • napadl me sprut, ale kdyz ho mel driv, tak to probihalo jinak
  • dale me napadlo, ze mozna nemam dost mleka nebo nekvalitni, zkousela jsem mu dat vecer nutrilon, plival ho ven
  • dudlik odmita

kdyz se mu zrovna nechce spat, je napapany, tak je docela spokojeny, povida, smeje se, ale proste s tim spanim, usinanim, budenim a nervozitou nevim co delat. Mam doma jeste 2 letou rostandu, takze nprobdele noci jsou pro me docela vysilujici. Vim, ze se to zmeni a bude lip, ale treba mate nektera zkusenosti s necim podobnym nebo poradite, cim bych to zlepseni mohla trosku urychlit :nevim: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10709
21.7.13 16:40

Jedině mě napadlo, jestli se třeba už nederou zoubky :think: Anebo přišel do nějakého stadia, že chce být víc u tebe :nevim:
Je zvláštní, že býval v pohodě a najednou zlom… naše starší byla zrovna taková, ale ta to měla už od narození… Jako malinká taky hodiny nemohla usnout, bývala nervózní, plačtivá… pořád by jen dudlala prso, tak jsme tak spolu spávaly ve velké posteli, ona cucajíc, abych si aspoň trochu odpočinula…
Když byla starší, i spávala sama, ale zase se budila co hodinu a opět chtěla jenom prso :nevim:

Pamatuju si velice živě, byly jsme zrovna u tchýně, jak malá zaspala až ve 4 ráno, a to navíc v kočárku, který jsem nechala v zoufalství donést do pokoje z garáže… no tchýně-zasloužilá matka-čuměla jako puk, že to v životě neviděla :lol:
Tak nevím moc, co poradit :think: Dopřát blízkost a prso jedině :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama