Neschopenka kvůli covid19 - měla jsem zápal plic

Anonymní
23.3.20 16:29

Neschopenka kvůli covid19

Čao holky, mám možná trochu hloupý dotaz. Před 4 měsíci jsem měla oboustranný zápal plic a bojím se co by to semnou udělalo kdyby jsem to nedejbože chytla. V práci dovolené nedávají tak jsem přemýšlela, že půjdu marodit, s dr. už to mám domluvené, že mi klidně neschopenku dá… Šli by jste na mém místě marodit nebo to je blbost? Nerada přistupuju k takovým věcem, ale strach mám velký, protože už ten zápal plic byl pro mě dost zahul.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2953
23.3.20 16:37

Asi záleží, kde pracuješ? Jestli v obchodě, jako zdravotní sestra, tak bych asi na neschopenku šla, ale nejlíp ti poradí tvůj lékař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
734
23.3.20 16:37

To snad musíš vedet ty nejlíp a nebo se budeš řídit radou cizích lidi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15321
23.3.20 16:52

Domluv se s dr podle toho kde delas a podle toho jaky je tvuj aktualni zdravotní stav. Jak ti tu my mame říct cokoli, kdyz nezname nic blíž?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3591
23.3.20 16:55

Sla bych, plice mas oslabene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10847
23.3.20 16:58

Kde děláš? To budeš na pn treba půl roku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.20 18:03

Dělám ve fabrice u pasu, cca. 1000 zaměstnanců.. Za 2 týdny má ředitel v plánu to na 2 týdny zavřít, dát nám dovolené, ale do té doby bych šla na tu neschopenku.. Už tam právě bylo podezření na covid, které se díky bohu nepotvrdilo, no ale měla jsem fakt nervy..

• Nahlásit
  • Citovat
1916
23.3.20 20:41

Pokud ti ji lekar da, tak klidne bez, jen pocitej, ze budes mit omezene vychazky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15321
23.3.20 20:55
@shadowbabe píše:
Pokud ti ji lekar da, tak klidne bez, jen pocitej, ze budes mit omezene vychazky ;)

Ty delas, jako kdyby jinak mohla litat venku od rana do vecera :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
23.3.20 21:09

Ne přemýšlela bych a vzala si neschopenku. Zápal plic je docela zahůl pro celé tělo ne jen pro plíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1916
23.3.20 22:37
@Kriss Tina píše:
Ty delas, jako kdyby jinak mohla litat venku od rana do vecera :mrgreen:

Opravdu věříš tomu, že každý dodržuje pravidla nařízená vládou?… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21522
23.3.20 22:45

Jak je po zprávách s tím Korantengem ten pořad Jsme s vámi (tak nějak),byla tam dnes odbornice a říkala, že kdo prodělal zápal plic (byl přesně na to tento konkrétní dotaz),je prý víc odolný, ptž to prostě prodělal, tak můžeš být trochu víc v klidu, ale když se jinak domluvit s dr.jde,tak ok.

@Anonymní píše:
Dělám ve fabrice u pasu, cca. 1000 zaměstnanců.. Za 2 týdny má ředitel v plánu to na 2 týdny zavřít, dát nám dovolené, ale do té doby bych šla na tu neschopenku.. Už tam právě bylo podezření na covid, které se díky bohu nepotvrdilo, no ale měla jsem fakt nervy..

Halejuja :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4898
24.3.20 10:30
@shadowbabe píše:
Opravdu věříš tomu, že každý dodržuje pravidla nařízená vládou?… :roll:

Tak myslíš, že ten, kdo nedodržuje karanténu, dodrží vycházky? :lol:,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit