Reklama

Nesladká vůně pro chlapa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 14:52
Nesladká vůně pro chlapa

Partner si přeje pod stromeček parfém/toaletní vodu, nejradši bych byla, kdyby si vybral sám, ale to nechce. Vůně by měla být nějaká svěží, nesladká.

Nemáte nějaký tip, co třeba používají vaši chlapi? Když je učichávám, tak po 3. druhu mě začíná bolet hlava, takže bych šla radši najisto…

Cenu si představuji do 300 Kč, ale v drogeriích teď mají hodně slev, takže klidně dejte tip i na dražší, třeba bych ji někde sehnala výhodněji.

Anonym - aby mě partner nepoznal. Díky :)

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8688 příspěvků 33 inzerátů 13.12.17 15:02

Od armaniho Acqua Di Gio

kijunka
Nováček 2 příspěvky 1 inzerát 13.12.17 15:03

Adidas má různé vůně. V Teta drogerie jsem koukala jsou slevy -50%. Dá se koupit i za 180kč :)

Verun83
Echt Kelišová 8688 příspěvků 33 inzerátů 13.12.17 15:03

Jo tak ted jsem precetla castku, tak nic :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 10096 příspěvků 13.12.17 15:09

@Verun83 chtěla jsem ji taky doporučit 8) je skvělá

ivašot.
Kelišová 6413 příspěvků 13.12.17 15:14

Taky jsem měla pár nápadů, ale cena bohužel někde jinde

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 15:14

@Verun83 @Tichošlápek Škoda té ceny, ale 1000 Kč do toho nedám. Tohle je jen takový „vedlejší“ dárek a partner si na vůně a podobné věci nepotrpí, nějakou hodně kvalitní by ani neocenil.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2371 příspěvků 13.12.17 15:16

Mrkni na znacku Str8. Podle me dobrej pomer kvalita/cena. Myslim, ze Str8 Oxygen je svezi vune, cerna je sladsi, korenena. Za 300,– zazraky nesezenes :nevim: Nebo nejakou Adidasku, tu jsem kupovala byvalemu priteli a vim, ze taky byla svezi a ne sladka. Ale konkretni nazev nevim.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2371 příspěvků 13.12.17 15:18

Jinak taky doporucuju zajit do Tety, tu Str8 jsem kupovala brachovi asi za 174 Kc, s jejich kartickou. A meli tam vic slev na vonavky.

olomoučanda
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 13.12.17 16:23

Zelená Puma nějaké malé množství stojí možná do 300 Kč. Jinak dam tip do budoucna, pokud bys chtěla investovat Chanel Allure Homme Sport.

Luucy
Kecalka 129 příspěvků 13.12.17 20:03

Za 300 vybat něco v drogerii

Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 13.12.17 21:49

Hoggar od Yves Rocher, skvělá vůně :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >