nesnese nic ke krku

3492
19.11.08 10:35

nesnese nic ke krku

Ahoj holky,

máme takový zvláštní problém. Adámek 3,5 roku nesnese vůbec nic ke krku. Nesmím mu zapnout bundu ani mikinu, vadí mu už i oblíkání trička přes hlavu když se mu jen trochu něco přiblíží ke krku tak se mu hned natahuje :? :( nevím jestli je to normální no to asi ne nebo jestli jste se někdo s něčím podobným setkali popřípadě jak to mám řešit? Před náma zima a malý bude chodit s rozepnutou bundou a hlavně holým krkem 8O :? Napadlo mě jestli nemůže být na krku tak citlivý kvůli častým bronchitidám fak nevím :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3011
19.11.08 10:54

Ahoj Ajjoo,

nepí?e náhodou o na?em Ondrá?kovi :?: Tohle ře?ím u? druhou zimu, bundu jsem zá:,–(ně nesměla dopínat a? ke krku, to komentoval se slovy: "Nebudeme zapínat Ondrá?kovi ke krku :wink: ", roláky, svetříky se stojáčkem, ?ály, ?átky neexistovalo.

Před zimou jsem nakoupila zimní bundu, svetříky a roláčky, ?ály, a proto?e při?el čas, tak jsem zkusila fintu, kupodivu zabrala, proto?e je to malý manekýn, a je rád, kdy? má nové oblečení, pak se prohlí?í v zrcadle a chlubí babičkám :)
Nějak v tomto duchu: "Jééé ty bude? ale fe?ák Ondrá?ku, takový krásný svetřík s roláčkem (?ála aj.), to je ale krásná ozdoba u toho krku, vyzkou?íme a podíváme se do zrcadla (to zabere v?dy, zrcadlo je jeho).

A bylo to, kroutil se před zrcadlem, pózoval a jak se chlubil babičkám :wink:

A máme po problému, a snad to vydr?í.
Tak hodně ?těstí. Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
19.11.08 11:54

Naše Týna taky nesnese nic u krku.. ,,maminko, uškrí mě to''.. Ani čepici nemůžu zavázat. Rolák taky ne, okamžitě jí to začne navalovat na zvracení. Šálu snese jak štakš, jen jemně uvázanou.
TAk to holt řeším tak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
19.11.08 14:18

Andrey já to taky nesnáším-na řetízek jsem si musela zvykat hooodně dlouho,rolák mám jeden a urt ho natahuju od krku pryč.Štěpula bude asi po mně-taky nesnese moc u krku ale až tak jako já ještě není :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
19.11.08 15:54

Já tedy tento problém nemám a ani s malou, ale můj brácha toto dělal jako malý :lol: Pak už to dotáhl do dokonalosti a křičel i u trička, které se mu nelíbilo, že ho škrtí :lol: :lol: :lol: Máma z něj prý byla tenkrát na mrtvici, ale přešlo ho to - tedy bundu ke krku zapne, jinak nic jiného ke krku nenosí, pokud vím a to už má přes 40 :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
20.11.08 11:05

My jsme taky dlouho bojovali hlavně se zapínáním na zip, v žádném případě nesmělo být zapnuté až ke krku. Šály taky nesnášela, řešila jsem to kuklou - ta jí nevadila a krásně zakryla krček, takže jí na něj nefoukalo a navíc si pak přes tu kuklu kolikrát nechala zapnout bundu až nahoru:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama