Nespokojenost s Jané slalom pro

75
2.8.13 14:57

Nespokojenost s Jané slalom pro

Ahojda holky, chtěla bych se Vás zeptat, zda je tu někdo, kdo je nespokojený s kočárkem Jané slalom pro?
Já mám kočárek od února 2013, kolekci 2011 a jsem hodně zklamaná.
(drncající se korba, malá mě hodně nadskakovala, vrzání podvozku, nepolohovatelná boudička, opěrka zad má těžiště uprostřed, tudíž pokud zvednu a malá neleží uprostřed, tak padá ke straně atd., ale největší + je, že kočárek je opravdu lehký )
Jen mě to zajímá, všude jsem četla jak je nejlepší a pro mě není.
Jsme zatím v hluboké korbě, na podzim půjdeme do sporťáku a pořád doufám, že ten bude lepší :)
Díky za Vaše odpovědi, a budu doufat, že třeba nejsem sama :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Jané Slalom Pro?

Přidejte zkušenost s Jané Slalom Pro
Napsat příspěvek

Reakce:

18879
2.8.13 15:13

Mno jak se to vezme, já jsem spokojená i nespokojená.

Nespokojená jsem s délkou korby, malá má už teď 70 cm takže bude muset na sporťák. Pak mě mrzí že korbička nejde nijak větrat, mám sérii topping anis. A to nemluvím o těch muchách a broucích co jdou na tu barvu ale tak vybrala jsem si ji sama, co mám to mám.

Další věc je to vrzání ale to jsem si udělala sama nebo spíš rodina. Mají tendenci pořád ten kočárek houpat ze strany na stranu a nahoru dolů za madlo. Takže už taky pěkně vrže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.13 16:04

Tak známá ho má a má povolé madlo a přední kolečko se jí nahlo na jednu stranu a ujíždí ji to doprava,, s korbou problém neměla už mají sporťák,, bohužel to kolečno ve předu je docela zásadní problém chystají se před zimou určitě reklamovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
2.8.13 22:17

Já teda spokojená jsem, mám momentálně 2009, odvozila dvě děti a odvozí i třetí :). A na prvního syna jsem měla 2007 a spokojenost taky, odvozila potom ještě další dvě děti. U mě splnil všechny mé požadavky, je lehoučký, skladný, dobře ovladatelný, sporťák prostorný. Jinak problémy jsem neměla, nevrže, jen jsme ulomili kolečko na aretaci, ale to byla naše vina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
75
3.8.13 09:39

Holky, moc děkuji za Vaše reakce, jsem asi moc náročná :D
Ale bude to asi i tím, že Lucinka nemá ráda drncání a jiné děti jo, tak to asi proto moc řeším.
Počkám jak mě bude vyhovovat sporťák, ten snad bude v poho.
Ještě jednou díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18879
3.8.13 09:43

@Veru999 Do sporťáku jdeme zrovna dneska tak ti pak povím jak to dopadlo :lol: Každý kočárek má něco. Mě se líbí ta lehkost a manévrovatelnost. Takže to mi zase dorovná ten zbytek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
75
4.8.13 09:24

@Luisiana jéé to budeš moc hodná, budu čekat na tvoji spokojenost :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.13 09:30

@Veru999 já ho měla v roce 2009 a spokojená jsem nebyla ani náhodou. Ráda jsem se ho zbavila :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
229
14.8.13 14:25

jaký je to rok?

Prosím zkušenější o radu, měla jste některá tento typ kočárku? Uvažuji o jeho koupi, tak hledám informace ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.8.13 11:39

Jané slalom 2012

Holky nemáte prosím někdo zkušenost s typem 2012? Hrozně se mi líbí ta barva (modro zelená), takže o kočárku uvažuji, ale nevím, jak je to s korbičou. Píšou, že typ 09 a 2011 byly velké, 2010 malá. Jak je to s typem 2012? nevíte nebo nemáte někdo? Díky moc :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama