Nespolknu prášek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
550
28.11.12 18:34

Nespolknu prášek

Ahoj holky,

potřebuji poradit…dostala jsem od gynekologa železo, jsou to tobolky, ale problém je, že je nemůžu spolknout, prostě mi to nejde :(, chtěla jsem to rozpustit ve vodě, nejde a rozkousat to taky nejde…tak nevím, jestly mám za ním zajít a říct mu to, no ale aby si zase neřekl, dospělá a neumí polknout prášek :lol: ale hold já už to mám od malička, dokonce, když jsem brala antikoncepci, tak ten malinký prášek jsem musela rozkousat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Run
20746
28.11.12 18:36

A co se zeptat na kapky? Myslím, že pro děti se předepisují určitě kapky a ne tabletky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15319
28.11.12 18:38

Rozdrtit na lžíci a schovat do jogurtu, sirupu, ovocné přesnídávky, čehokoli, co spolkneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
487
28.11.12 18:39

My prášky dědovi drtíme a dávame do čaje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2969
28.11.12 18:44

Je to možná trochu mimoň, ale nás čeká gastroenterologické vyšetření střev a dcerce jsem teda vyjednala narkozu, ale my s manžou zaživa. Spolkneš tobolku velikosti fazole napojenou na hadičce a polykáš až se ti dostane do tenkého střeva, no a pak samo musí zase zpátky horem. Prášky jsou proti tomu uplná procházka růžovým sadem. Možná kdyby jsi měla projít tímto, tak tě chápu, ale takhle :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16857
28.11.12 18:46
@1024 píše:
Je to možná trochu mimoň, ale nás čeká gastroenterologické vyšetření střev a dcerce jsem teda vyjednala narkozu, ale my s manžou zaživa. Spolkneš tobolku velikosti fazole napojenou na hadičce a polykáš až se ti dostane do tenkého střeva, no a pak samo musí zase zpátky horem. Prášky jsou proti tomu uplná procházka růžovým sadem. Možná kdyby jsi měla projít tímto, tak tě chápu, ale takhle :think:

Hele ale tohle je úplně jiné, já třeba velké prášky nepolknu, nejde mo sl´polknout ani paralen v celku a gastro vyšetření mi nijak extra nevadilo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ono je něco úplně jiného nemoct spolknout prášek a kdo to nemá, nepochopí :mrgreen: :mavam: Jinak zakladatelko, klidně si dojdi pro železo ve formě kapek :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sylviii
28.11.12 18:50

@wamp já mám cucavé na železo, jmenuje se to maltofer a chutná to jak čokoláda :D, zkus se zeptat jestli by ti nemohl predepsat tohle 8)

• Citovat
  • Nahlásit
659
28.11.12 18:51

Já to mám taky od dětství, a Mamavit mi dal zabrat… rozkousávala jsem ho a tak se mi zhnusil že jsem s ním skončila..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
28.11.12 18:53
@1024 píše:
Je to možná trochu mimoň, ale nás čeká gastroenterologické vyšetření střev a dcerce jsem teda vyjednala narkozu, ale my s manžou zaživa. Spolkneš tobolku velikosti fazole napojenou na hadičce a polykáš až se ti dostane do tenkého střeva, no a pak samo musí zase zpátky horem. Prášky jsou proti tomu uplná procházka růžovým sadem. Možná kdyby jsi měla projít tímto, tak tě chápu, ale takhle :think:

Tak přesně natohle jsem čekala, že se někdo ozve a bude kritizovat…já zato hold nemůžu, ale každý jsme nějací a každý má fobii z něčeho jiného, někdo na pavouky, na výšky já mám hold na prášky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12681
28.11.12 18:55

Taky to mám, všechny prášky si lámu na pidi kousky. :oops: :lol: Jinak to můžu zapít litrem vody a ve finále zjistím, že jsem ho stejně nespolknula. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
28.11.12 18:56

@wamp můj syn je chudokrevnej a taky bere železo ve formě kapek. Normálně řekni doktorovi, že ti to nevyhovuje a basta.ty kapky jsou dobrý i na chuť, takový sladký :) a můžou je těhotný ;) jmenujou se maltofer ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
28.11.12 18:57

@1024 nemachruj :roll: každý holt není statečný jako ty ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6536
28.11.12 19:07

Mě to taky nejde ale dokážu to jen s perlivými nápoji a to pořádně se napít a sveze se prášek s bublinkama, a taky velký půlim nebo drtim na lžičku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27303
28.11.12 19:10

wamp - co je to tobolka? jako takové to tuhé želatinové pouzdérko ve tvaru kapsle a uvnitř je prášek? Jestli jo, tak tu želatinu rozpitvej nožem a obsah nasyp do jogurtu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
28.11.12 19:10
@Lola29 píše:
Já to mám taky od dětství, a Mamavit mi dal zabrat… rozkousávala jsem ho a tak se mi zhnusil že jsem s ním skončila..

:lol: :lol: taky s tím mám problém od malička, bohužel… a Mamavit to mi dělá taky hodně velké problémy.. Potahované tablety mi nevadí, ty mi tam krásně sklouznou, ale jak nejsou, což je paralen, mamavit a další tak koušu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat