Neštovice dítě i rodič?

1091
10.12.19 20:12

Neštovice dítě i rodič?

Hezký večer,
Třeba někdo pořadí, syn ode dneška pár pupínku - nestovice, je možné abych měla i já natekle uzliny v krku, ikdyz už jsem neštovice měla? Může se na mě přenést virová infekce i v jiné podobě než jsou pupinky? :)

Děkuji za každý názor.
Hezký večer :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6802
10.12.19 20:21

Jestliže jsi neštovice měla v normálním průběhu, podruhé bys je dostat neměla. Virus neštovic způsobuje ještě pásový opar, ale ten se ti spíš vyrazí při hodně oslabené imunite, pokud někdy vůbec. Spíš bych to tipla na nějaké vedlejší nachlazení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1091
10.12.19 20:23

@Aduš8 právě že se necítím nijak nachlazena, oslabená jen mě bolí půlka krku a cítím jakoby natekle ty uzliny… Ještě mě napadl kaz na zubu - ještě týden čekám na opravu :) ale ten neboli ale říkám si že by mohl ty uzliny způsobit… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2390
10.12.19 20:29

@TerezaRyš
ano, je to možné

ne že by se „přenesla“ ale při kontaktu s ní tělo mobilizuje a bojuje a imunita se činí…může bejt

když měly děti neštovice,, tak jsme 4 neděle oba s mužem navlas stajně chodili jak trosky, nateklé uzliny, pocit před padnutím, bolavej krk, divnej… ztahaní jak kdyby nás někdo ztloukl paličkou…a fakt jsme byli vyřízení…úplně hotoví, oba, úplně stejně, začalo a odeznělo nám to časově stejně

oba jsme v dětství neštovice měli, ale bylo vidět že tělo dostává zabrat a pamatuji jak včera jaké to bylo blee eee, byli jsme jak dvě mátohy
:mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
10.12.19 20:38

Ano! Jako dítě jsem měla, a když donesla starší neštovice ze školky, byla jsem několik dní mimo provoz. Ale jako nikdy!! Chlap si to prodělal se vším všudy a mohu říci, že vstal z mrtvých!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1091
10.12.19 20:53

@aleaa @Borrealis 8o 8o 8o Ježíš holky to mi ani neříkejte že by se to stupňovalo.. U malého to čekám, 15 pupínku je i na mě málo :D ale u sebe jsem vazně nic necekala… Děkuji moc za reakci… - mimochodem něco na zmírnění těch uzlin nemáte některá? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
10.12.19 20:59

@TerezaRyš já vždycky jedu na tantum verde. T mi pomůže. Nebo slivovice :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1091
10.12.19 21:07

@aleaa :lol: :lol: :lol: slivovice by mě asi zabila :lol: :lol: :lol: :lol: tantum bych zkusit mohla :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17179
10.12.19 21:42

Kdyz melo dite nestovice, byla jsem v devatem mesici a nebylo mi nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama