Vyrážka, fleky, svědění u syna, co to může být?

605
10.12.19 13:49

Vyrážka, fleky, svědění

Ahoj,
Dneska mi dopoledne vrátili půlhodiny před 12:00 syna ( 4roky) že školky. Naše doktorka je až zítra odpoledne tak jsem mluvila se sestřičkou a jsme objednání na dopoledne zítra. Když se vrátili z vycházky tak se začal drbat. Ráno byl čistý po celém těle. Když jsem ho vyzvedla tak měl červené kolečka na zádech krk už rozdrbany zarudlý kolem dokola prý ta vyrážka ke i ve vlasech má jí i nad obočím 2 kolečka rozdrbaný, když jsme dorazili domů měl pouze záda obsypaný krk a hlavu jeden puntík červený na ruce prave, trochu zadek a pravou nohu. Teď už má bílé kaňky jakoby jeste psali ingozstem a rozpili to na papír takové bílé mapičky uz se to rozlézá po celém těle. Sestra řekla vydržet do zítra, teploty nemá jen to svědění tak se drbe a je mu špatně, ale nezvraci, horečku nemá, sestra řekla dát nurofen Paralen když bude horečka jinak vydržet do zítřka na kontrolu. Ve školce samozřejmě hysterické učitelky scela po právu obávané hned do nemocnice. Ale sestra říká zítra přijít jinak být doma. Když se to zhorší poletím mám Thomayerovu za rohem. Hledám a prohlížím diskuze a fotky virazky zkoumám co to je jestli alergie, učitelky tvrdí, že spalničky, ty totiž se včera objevili ve školce. Šestá nemoc cokoliv, ale zatím moc nemá těch příznaků tak těžko určit. Kdyby jste měli typ děkuju. Jinak čekám na zítřejší vyšetření. Ale dekuju za typy nemocí. Potřebuju vědět co říct doktorce no zase aby to nezmizelo do zítřka, to pak těžko určí co to je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
605
10.12.19 13:52

Objevili to když přišli z vycházky, ráno šel zdravý do školky a volala sama od sebe před 12:00 a já to pak říkala sestře, jenže doktorka už končila a tak nás dneska nemůžou vyšetřit. Uvidím zítra co řeknou svědí to a rozrůstá se vyrážka, červené kolečka bílé mapičky a něco vypadá jak od komára což je blbost. Ani sama to nedokážu popsat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
10.12.19 14:04

Čím dál tím víc se osypava, nejhorší je, že 16 měsíční dceru nemůžu držet daleko v malém bytě, samozřejmě už má miminko flíček jestli to chytne tak se zblázním

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
10.12.19 14:07

Vypadá to na spálu nebo plané neštovice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4543
10.12.19 14:34

Tady ti bohužel nejspíš nikdo nepomůže, fakt musíš počkat na doktora nebo tu pohotovost, kdyby se to moc zhoršilo. Možná to zkus nějak vyfotit, třeba to někdo pozná. Já. jsem měla šílenou vyrazku jako alergickou reakci na lék. Neměli na svačinu něco nezvyklého? Nemáte nový prášek na praní? Jinak vygoogli obrázky, to by taky mohlo pomoct. Šestá nemoc začíná teplotou, pátá nemoc má. tu vyrazku hlavně v obličeji, ten motýlek. Spala a nestovice budou na netu, tak koukni, čemu se to podobá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
10.12.19 14:37

@chaela právě že všechno prohlížím, ale zatím bez horečky a většina má tu horečku, zatím mi jde hlava z toho kolem, asi fakt počkám jak řekla sestřička na zítřek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
10.12.19 14:38

Teď spí tak nemůžu fotit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
10.12.19 14:45

Krk vypadá už lepší zdá se že to mizí, ale ty ruce jsou divné hlavně to je rozskrabane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4543
10.12.19 14:46

Může to netypicky mit bez teploty. Syn teď měl asi pátou nemoc, vyrazka naprosto dokonale typická ale neměl teplotu, nebylo mu ani nijak zle, měl k tomu jen rýmu a kašel, to ma pořád a vyrazka je pryč, tak kdo ví, co to bylo. Jinak bez teploty může být taly ta alergická reakce, ale to by se nejspíš už nerozlezalo dál. Záleží, z čeho by to bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
10.12.19 14:50

No rýmu a kašel má pořád před 2,5 měsícem se léčil s zánětem dutin v Thomayerově nemocnici a na ORL. Z těch fotek prd poznáš, a už to má rozdrbaný dopoledne to vypadalo hůř teď spal vypadá to líp ale rozjelo se to všude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4543
10.12.19 15:25

Hele ta moje alergicka reakce vypadala v podstatě stejně. Az na ten jeden pupinek, fo vypada jak od komara. Ale jinak fakt to stejný. Má to trošku vystouply a u okrajů světlejší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1767
10.12.19 15:34

@MattoniUzNeni To bude klasická kopřivka - alergická reakce. Podle mě z toho nic hrozného nebude. Otázkou je na co to je reakce. Mladší dcerka měla ve 2 letech a celkem rychle to zmizelo. Z čeho to měla, jsme nezjistli. Na zmírnění svědění je možné použít Fenistil gel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
10.12.19 18:54

Postupně to mizí aspoň jsem něco zachránila pro dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
10.12.19 19:00

Manžel tvrdí, že má kopřivku. Jeden z druhů, je jich hodně a manžel v dětství měl hodně často kopřivku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4543
11.12.19 17:29

@MattoniUzNeni Tak co, jak to vypadá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu