Neudělání autoškoly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 18:09
Neudělání autoškoly

Zdravím, jsem už fakt zoufalá, ale dělám autoškolu a vůbec mi to nejde. Je mi jedno, že ten řidičák neudělám, ale bylo by mi líto těch vyhozených peněz. Znáte někoho, kdo řidičák neudělal ani na x-tý pokus?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9296 příspěvků 14.12.18 18:12

Na motorku jsem udělala testy na podruhé na auto hned všechno. Manžel udělal testy na auto asi na podruhé - byl linej se „učit“.
A co Ti nejde? Pokud jízdy tak si zaplať ještě další a pokud testy tak prostě trénuj..

alilauter
Kecalka 308 příspěvků 14.12.18 18:13

Hele já byla na prášky a taky jsem myslela, že ji neudělám. Udělala, ale pak je problém se vyjezdit. Máš dobrého instruktora? To dělá moc

a12
Vesmírná mluvilka 33923 příspěvků 14.12.18 18:16
No
8)
Božislava
Ukecaná baba ;) 1843 příspěvků 14.12.18 18:16

Já neudělala papíry na motorku ani na auto. Asi jsem antitalent. Navíc instruktor byl magor.

smajlik345
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 14.12.18 18:18

znám někoho kdo to neudělal a tedy se na to vykašlal. Hold pro každého ten řidičák není a upřímně ještě že tak nemůže se stát že se pak s takovým člověkem setkáme na silnici

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 18:18

@Božislava Proč magor?

zuzikka
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 14 inzerátů 14.12.18 18:18
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem už fakt zoufalá, ale dělám autoškolu a vůbec mi to nejde. Je mi jedno, že ten řidičák neudělám, ale bylo by mi líto těch vyhozených peněz. Znáte někoho, kdo řidičák neudělal ani na x-tý pokus?

Moje máma i můj manžel to letos vzdali. Ne, že by byli tak neschopní, ale byl to pro ně takovej stres, že se na to po pár jízdách vykašlali. Oni se bojí v autě pokaždé a přiznali si, že na to, aby ho sami řídili fakt nemají. Není to ostuda.

peckova
Stálice 82 příspěvků 14.12.18 18:19

@Kristyna.Vechto­va No hlavně jízdy. Testy se dají naučit

Taače
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 14.12.18 18:20

Já jsem se z praxe nejvíc naučila na polních cestách s rodiči, pomohlo nastudovat, jak vlastně funguje spojka a tak, abych chápala řazení. Teorii jsem se prostě našprtala, tam není co řešit, po čase jsem už uměla otázky nazpaměť, takže stačilo přečíst první 2 slova a hned jsem věděla, tolik jich tam zas není, aby to nešlo ;)

Nejde ti praktická část? Nemáš někoho, kdo je dlouholetý řidič a nemohl by tě někam mimo silnici vzít? Ve městě to už pak spojíš s teoretickou znalostí značek a musí to jít ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 18:21

@zuzikka Taky bych to ráda vzdala. Vlastně jsem si ten řidičák dělat nechtěla, ale můj táta mě do toho donutil a zaplatil to, tak mi je líto těch vyhozených peněz

Božislava
Ukecaná baba ;) 1843 příspěvků 14.12.18 18:21
@Anonymní píše:
@Božislava Proč magor?

Prostě cholerik a hysterik v jedné osobě. Kvůli němu mám fobii ze silnic.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 14.12.18 18:21
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem už fakt zoufalá, ale dělám autoškolu a vůbec mi to nejde. Je mi jedno, že ten řidičák neudělám, ale bylo by mi líto těch vyhozených peněz. Znáte někoho, kdo řidičák neudělal ani na x-tý pokus?

Znám někoho kdo neudělal 2× a dnes je z něj polda. :mrgreen:

Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9296 příspěvků 14.12.18 18:22

@peckova no však jsem psala že pokud nejdou jízdy ať si zaplatí další - kondiční a testy ať trénuje :)

warita
Echt Kelišová 9090 příspěvků 14.12.18 18:29

Muj manzel neudelal ridicak ani na x pokusu. Teorie nebyl problem, to dal levou zadni, ale prakticka zkouska, na te pohorel tusim 4× a pak uz o tom nechtel slyset.

Duvod byl ten, ze manzel je nervak, k tomu jeste spatne vidi (ma skoro 8 dioptrii) a sledovat nejake detaily mu dela problem, to vidim i v beznem zivote. Proste to nedal, mel z toho masivni depku a od te doby nechce o ridicaku ani slyset, i kdyz si myslim, ze dnes by to urcite dal, uz neni ten stejny clovek jako pred 6 lety.

Nicmene, osobne si myslim, ze to je mozna i dobre. Protoze pokud si nevsima dulezitych detailu behem jizdy, taky by to mohlo spatne dopadnout. A ja bych teda nerada o nej prisla.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >