Kvůli nervozitě neumím normálně mluvit

Anonymní
30.1.20 18:24

Neumim normalne mluvit

Ahoj holky, poradi mi nekdo? Mam takovy problem, asi z nervozity, vzdy kdyz s nekym mluvim neumim vysvetlovat, koukat se do oci, spatne skladam vety, obcas reknu uplnou pitomost, neumim mluvit,,inteligentne’’…pritom si myslim ze nejsem hloupy clovek…v hlave mam skvele napady atd. ale pote je ani neumim vysvetlit.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7855
30.1.20 18:41

Když jsem nervózní, tak se mi to taky stává. Nejsem naprostý suverén a myslím, že to má spousta lidí. Nedělej si z toho hlavu. Snaž se mluvit pomalu a v klidu, a když se něco nepovede, tak si řekni, nejde o život. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3595
30.1.20 18:47

Někdy se mi to taky stává, ale jen u některých typů lidi. Jsem taková nedůvěriva a, než si tu důvěru najdu, jsem nervózní. Musí to jít na mě i vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jun
613
30.1.20 19:19

Já jsem si na sobě třeba všimla, že když s někým mluvím dýl, tak se dívám za něho nebo vedle. Nedokázala bych se při delším hovoru dívat do očí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.1.20 21:24

Tak záleží, jak moc to máš a jestli se všema lidma nebo jen s některýma? nebo jen s holkama? Myslím si, že s některýma lidma má tohle asi každý. Kdyby tě to však nějak omzezovalo v navazování kontaktů, atd. zku psychoterapii. Mně to v tomhle pomáhá. Mám to stejně a mám diagnostikovanou sociální fobii

• Nahlásit
  • Citovat
3948
30.1.20 21:48

Tak Babis to ma ocividne stejne a kam to dotahl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama