Neumím složit cestovní postýlku-prosím pomoc!!

26.5.10 17:36

Neumím složit cestovní postýlku-prosím pomoc!!

Holky, prosím nejde mi složit cestovní postýlka, už s ní bojuju hodinu. Nejdou mi povolit jakoby ty středy, cítím tam tlačítko, ale i když jej zmáčknu tak nic, já už fakt nevím. Moc děkuji¨.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9110
26.5.10 17:40

Nejdřív musíš dát nahoru ten střed postýlky (co je pod matračkou), pak teprve skládat okraje postýlky. Pokud to tak děláš, tak víc neporadím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
NumLock
26.5.10 17:42

Přesně,nadzvednout střed postýlky a pak to půjde,než jsem si koupila svoji,tak sem měla půjčenou a nemohla sem to dát dohromady 3 dny,to je patent :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
23861
26.5.10 17:45

Jestli ti nejdou jakoby zlomit ty postranice, tak s nima musíš nejdřív trochu nahoru až tam cosi lupne a pak teprv dolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.10 17:48

Dno nechat hodně nahoře, narovnat krátké strany, dlouhé strany, pak dno dolů.

• Nahlásit
  • Citovat
26.5.10 18:29

Holky děkuji, je to tím dnem, v návodu bylo nechat dno a ž na konec a nejprve lámat, ale když jsem zvedla to dno, už to šlo. Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6374
26.5.10 18:36

Vidím, že jsi bojovala uplně stejně jak já poprvé, je to opravdu patent na hlavu :roll: , ještě kolikrát teď mě to nejde složit, ale když je nás u toho víc, tak se to podaří, ale pěkně se u toho zapotím. Holky ti poradily dobře. Tak doufám, že se podařilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9043
26.5.10 19:10

Tak mi jsme predevcirem meli zas problem ji slozit :D a ja s tim bojovala asi pul hodky a pak se pritel podivat na net a tam byl navod :) no nevim,proc to maj tak slozity :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kofinka777
17.1.12 14:53

Neumím složit zbytek postylky

Holky pravě mi přivezli cestovní postylku a ja složila jenom zaklad ale ty tyče k tomu vubec newim jak na to:(ma se to nekde dat nebo zasunout ale nikde to tam nepasuje..:(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama