Reklama

Neurol a závislost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 23:23
Neurol a závislost

Ahoj, píšu kvůli jedné příbuzné. Bere Neurol několik let, začala kvůli psychickým problémům, které již pominuly, ale prášky bere dál. Na to si dá klidně víno. Je normální, že jí ho obvodačka tak dlouho předepisuje? Mám docela obavy, aby to nevedlo k ještě větší závislosti.

Reklama

Reakce:

Natálka26
Kelišová 5386 příspěvků 03.09.18 23:24

Ne normální to není á obvodacka by ho předepisovat několik let bez vyšetření vůbec neměla.

LennyL1
Kecalka 379 příspěvků 04.09.18 06:51

No a proč ho tedy bere dál, když už problémy pominuly? Myslím, že závislost tam už je jasná.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama