Neustále krka a prdi

Anonymní
25.8.20 10:54

Neustále krka a prdi

Holky prosím syn tři a půl má od května strašnou zábavu, že furt krká a prdí nahlas :zed:. S manželem už nevíme jak mu vysvětlit, že to není žádná zábava. Furt zkoušíme ho ignorovat, ale nepomáhá to spíš naopak. O upoutáni pozornosti nejde jelikož i na dovolené, hřiště, na návštěvě nepřestává. Nejhorších je, že se najdou lodi kterým se tomu strašně smějí, některým dětem s kterým si hrajou už mu taky říkají, že to není vtipné. Kromě toho rád mění slova za bobek - místo dobré ráno, dobrý bobek - jídlo chutná tak řekne bobek chutná. Máte prosím někdo podobný zkušenost? Jak dlouho tohle může vydržet ještě? S manželem už nato nemáme nervy je schopný deset minut v kuse krkat :zed:. Jinak je to hodný a moc chytrý kluk, umí se zabavit sám, má rád když se s ním čte či řešíme různé úlohy, ale z ničeho nic přepne zasena bobek

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9365
25.8.20 11:01

S krkáním neporadím…ale ta výměna slov možná patří k věku, sice si nevybral moc dobrý slovo, ale j to prostě hra se slovy, jako malá jsem měla taky takový období…si to pamatuju, jsem si vybrala slovo, cecek´ :mrgreen: :P říkala, jsem že to je dobrý jak cecek, chutná to jak cecek, v obchodě jsem řvala, že chci koupit cecek…moje mamka tomu říkala období, ceckování´ :mrgreen: ale přešlo mě to :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28293
25.8.20 11:25

Fekální období - přejde to, i holky si tím prošly. Všechno co je bobek/prd/pokakané je strašně směšné… :zed: :zed:. Časem to přejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1086
25.8.20 12:13

Fekální období, proběhlo u všech 3 mých dětí (u posledního probíhá :zed: ), mezi tím 3.-5.rokem. Krkání/prdědí k tomu možná taky patří, to se nám naštěstí vyhnulo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1272
27.8.20 10:27

Kdo krká a prdí, zdraví si tvrdí… top říkával můj táta, začala bych s vysvětlováním rozdílů doma a na veřejnosti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.20 11:01

No snad to brzo přejde, snažíme se neustále mu vysvětlit rozdíl doma a když je venku nebo ve školce. Prostě mu to přijde legrační, najdou se i dospělé, kteří se tomu ještě smějí a některé děti stáhne sebou. Už he to fakt na palici

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama