Reklama

Neustále nemocná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katka67
Povídálka 15 příspěvků 8 inzerátů 30.09.18 06:58
Neustále nemocná

Zdravím všechny :dance:

Mám dceru 2 roky, před cca 5ti týdny měla angínu, po týdnu byla jak rybka, ovšem ji to vydrželo jen týden a už na ni nastoupila dvoutýdenní viróza… opět byla zdravá jen týden a teď je opět nemocna… ve čtvrtek u dr, dostala atb do nosu, ale přijde mi, ze se zase zhoršuje…

Poradíte, zda to nějak řešit? Tyto časté nemoce poslední dobou? Každý mi říká, ze to je počasím, ale nezdá se mi to. :nevim:

Reklama

Reakce:

violass
Kecalka 223 příspěvků 30.09.18 07:09
j

At ji vezme krev, dcerka nakonec měla mononukleozu

Zabatko
Závislačka 4208 příspěvků 30.09.18 07:45

Chodí do kolektivu? Určitě bych ji separovala od dětí třeba po dobu pár týdnů, ať hned něco nelapne. No a udělat základní vyšetření z krve a moči moc nestojí.

Katka67
Povídálka 15 příspěvků 8 inzerátů 30.09.18 08:10

@violass byla taky takhle často nemocna? :(

Katka67
Povídálka 15 příspěvků 8 inzerátů 30.09.18 08:10

@Zabatko nechodí, ale má jít od zítra do jesli, což samozřejmě nejde, když je nemocna

blumen
Hvězda diskuse 41105 příspěvků 30.09.18 08:21

@Katka67 brala pri tech ATB a po nich probiotika? Nasadila bych dlouhodobe. Na rymu jsem v zivote antibioticke kapky nedavala. Hlavne morskou vodu a odsavat / smrkat, porad. A Sinupret. Na noc vedle postele nakrajena cibule najemno (budete se smat, ale nam zabira na rymu a nachlazeni nejvic). A ty probiotika davej dlouhodobe. Jinak vydrzet. Je to tim ochlazenim a vsichni jsou ted nemocni. Taky to muze trvat celou zimu. Holt zdravy jidelnicek a muzete zkusit i saunu.
Jo a imunitu ji mohly oslabit i ty antibiotika, proto davat probio.

violass
Kecalka 223 příspěvků 30.09.18 08:54
i
@Katka67 píše:
@violass byla taky takhle často nemocna? :(
ano, a dokonce se zjistilo, ze jednu mononukleozu uz prodělala aniž by jsme o ni věděli. Ale ji bylo 14.

Katka67
Povídálka 15 příspěvků 8 inzerátů 30.09.18 09:04

@blumen dostali jsme antibiotické kapky do nosu, jinak ji teda zavedu znovu probiotika a zkusíme tu saunu, moc díky.

Chulimanga
Kecalka 106 příspěvků 30.09.18 09:30

Dcera začala od září chodit do školky, soukromé s malým kolektivem na tři dopoledne. No, vydržela týden, pak angina, vyléčila se, chodila týden do školky a od včera má rýmu. Zrovna řeším, jestli ji dát zítra do školky? Má jen bílou rýmu, bez teplot, dnes půjdem normálně ven (jsou ji tři roky). Ve školce jsem minulý týden viděla chlapečka s nudlí u nosu, nechci být bezohledná na oplátku, ale zase proč já bych měla být s děckem s rýmou doma, když ostatní to neřeší? Jak to děláte? … :oops:

Katka67
Povídálka 15 příspěvků 8 inzerátů 30.09.18 09:32

@Chulimanga mně má jít malá zítra do jesli, ale určitě ji tam nedam, máme to jasně i v provozním řádu. Záleží jestli mate rýmu infekční nebo ne. Chtělo by to se optat nebo zajít k dr.

Chulimanga
Kecalka 106 příspěvků 30.09.18 09:38

@Katka67 Díky! Asi jim večer pošlu sms, jestli může přijít. K doktorce s rýmou chodit nebudeme, bude tam plná čekárna a nerada bych si dotáhla domu něco horšího :roll:

blumen
Hvězda diskuse 41105 příspěvků 30.09.18 10:27

@Chulimanga ve skolce se neptej, samozrejme reknou ne ;) a rymu ma ted kazdy. Zalezi na pravidlech skolky.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >