Syn má najednou křivé chodidlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 16:57
Syn má najednou křivé chodidlo

Asi před týdnem jsme si všimli, že syn 20m. došlapuje na vnější hranu chodidla (pravá noha), prsty má zaťaté a celé chodidlo je vtočeno dovnitř - má jakoby tvar písmene C. Tato odchylka je čím dál viditelnější, nejde mu obout bota, zakopává si o nohu, dnes začal hodně kulhat, nedokáže ani vyjít a sejít schody, padá. Úraz neměl, na dotek ho nic nebolí, je dobře pohyblivé, boty mu nejsou malé. Jsem objednaná na pondělí k fyzioterapeutce, ale říkám si, jestli čekat? Rychle se to dle mě zhoršuje. Před týdnem dostal rýmu, kašel a zvýšenou teplotu, polehával. Napadá mne zajít na pohotovost, ale fakt nevím. Vypadá dobře, dobře jí, spí, na nic si nestěžuje. Jen prostě ta noha vypadá no… něco podobného jsem viděla u lidí po DMO (tím nic nenaznačuji, spíš pro představu), je zkroucená - ale jen při chůzi. Někdo nějakou zkušenost, nápad?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 42773 příspěvků 27.09.18 17:16

No ja se divim, ze to resite az po tydnu. Sla bych zitra rano k detske.

Tichošlápek
Extra třída :D 10914 příspěvků 27.09.18 17:19

@blumen zítra je svátek.

Jela bych na pohotovost. Upřímně nechápu, proč jsi ho nevzala k dr aspoň dnes. Ale jestli se to takto zhoršuje, tak není na co čekat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 17:20

Ono to nejdřív vypadalo, že blbne. Až od včera to vypadá hůř a je jasný, že neblbne.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 42773 příspěvků 27.09.18 17:21

@Tichošlápek aha, neziju v Cesku. Tak tim padem pohotovost a taky bych byla uz dnes rano u doktora detskeho.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 42773 příspěvků 27.09.18 17:21
@Anonymní píše:
Ono to nejdřív vypadalo, že blbne. Až od včera to vypadá hůř a je jasný, že neblbne.

No tak bych ted vyrazila.

Tichošlápek
Extra třída :D 10914 příspěvků 27.09.18 17:22
@Anonymní píše:

Tak jeďte teď

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27432 příspěvků 27.09.18 17:22
@Anonymní píše:
Asi před týdnem jsme si všimli, že syn 20m. došlapuje na vnější hranu chodidla (pravá noha), prsty má zaťaté a celé chodidlo je vtočeno dovnitř - má jakoby tvar písmene C. Tato odchylka je čím dál viditelnější, nejde mu obout bota, zakopává si o nohu, dnes začal hodně kulhat, nedokáže ani vyjít a sejít schody, padá. Úraz neměl, na dotek ho nic nebolí, je dobře pohyblivé, boty mu nejsou malé. Jsem objednaná na pondělí k fyzioterapeutce, ale říkám si, jestli čekat? Rychle se to dle mě zhoršuje. Před týdnem dostal rýmu, kašel a zvýšenou teplotu, polehával. Napadá mne zajít na pohotovost, ale fakt nevím. Vypadá dobře, dobře jí, spí, na nic si nestěžuje. Jen prostě ta noha vypadá no… něco podobného jsem viděla u lidí po DMO (tím nic nenaznačuji, spíš pro představu), je zkroucená - ale jen při chůzi. Někdo nějakou zkušenost, nápad?

tak tohle bych řešila s doktorem ihned, nečekala bych, jestli někdo na emiminu něco napíše nebo ne… připadá mi to dost závažné, já bych byla u doktora hned, jak bych si něčeho takového všimla… škoda, že jsi nešla dnes, zítra je svátek…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 17:22

@Tichošlápek jela jsem, ale byla jsem účastníkem dopravní nehody motorkáře, kdy jsem byla jediná, kdo zastavil, volala záchranku, poskytovala první pomoc, takže jsem nikam nedojela, je mi z toho blbě ještě teď a teprve mi dochází, co jsem měla odpoledne v plánu.

Tichošlápek
Extra třída :D 10914 příspěvků 27.09.18 17:24
@Anonymní píše:
@Tichošlápek jela jsem, ale byla jsem účastníkem dopravní nehody motorkáře, kdy jsem byla jediná, kdo zastavil, volala záchranku, poskytovala první pomoc, takže jsem nikam nedojela, je mi z toho blbě ještě teď a teprve mi dochází, co jsem měla odpoledne v plánu.

No tak jeď znovu. Nezlob se na mne, ale vždyť je to tvůj syn. Byla bych strachy bez sebe

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 17:27

@Tichošlápek on to má právě jen při chůzi, když sedí, leží, tak noha vypadá úplně normálně.

lafelay
Stálice 78 příspěvků 27.09.18 17:32

No tak na to prd. Z tvych komentaru je citit, ze se ti uz dneska nikam nechce a problem najednou bagatelizujes. Nevim co chces za radu.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27432 příspěvků 27.09.18 17:36
@Anonymní píše:
@Tichošlápek on to má právě jen při chůzi, když sedí, leží, tak noha vypadá úplně normálně.

no vždyť jo… děda v rakvi taky vypadal úplně normálně, jako kdyby spal… ale při chůzi už by to bylo poznat, že mu to nejde… :nevim: je to tvoje dítě to je, ne naše ne, tak je to stejně jen na tobě, co s tím uděláš… ale ptala ses, tak odpovídáme…

Tichošlápek
Extra třída :D 10914 příspěvků 27.09.18 17:38
@Anonymní píše:

Tak na co se ptáš? Tvůj syn nemůže normálně chodit, kvůli zkroucene noze, ale v sedě je to v pohodě. Úžasné

alialiali
Kecalka 208 příspěvků 27.09.18 17:39

Může to být třeba jen problém s klenbou, i když to by ho bolelo …no ale nikdo jiný než lékař ti to neřekne!!! Nechápu jak můžeš zapomenout jít se synem k doktorovi i když jsi byla u té nehody… Kór teď před tím prodlouženým víkendem by to bylo to jediné co musím zařídit!!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >