Reklama

Pátá nemoc u předškoláčky?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marun
Stálice 68 příspěvků 26.09.18 11:15
Pátá nemoc u předškolačky?

Zdravím všechny,
kdo máte prosím zkušenosti s pátou nemocí?
Dcera 6, minulý týden lehká viróza, chvíli rýma, pak asi 2-3 dny kašel, od pátku pár teček na obličeji a jinak nic, pak v neděli po procházce úplně červené tváře a fleky-viz foto. Nic ji nebolí. Po hodině po návratu domů vše zmizelo. Včera procházka a fleky opět i na končetinách. Hlavně nohách. Poradíte?
Měl někdo?
Moc děkuji :D

Reklama

Reakce:

Jana206
Nadpozemská drbna 26398 příspěvků 26.09.18 11:52

U páté nemoci vyrážka „migruje“,ty petechie se mění,různě posouvají,spojují a rozpojují,ale tady mi chybí ten tvar motýlích křídel,který se má vytvořit na obličeji. Jinak dcera ji měla v 5 měsících(i když je netypické u kojence),ka­marádka ji měla na střední škole,ale u obou tomu předcházely horečky. U páté nemoci by horečka být měla a ta vyrážka nastupuje v momentě,jak horečka ustoupí.

Martina211
Kecalka 481 příspěvků 26.09.18 11:58

Já teda nevím, ale moje děti měli 6tou nemoc a vyrážka vyskákala v momentě, kdy přestala horečka.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >