Reklama

Vyrážka, malé pupínky - petechie či co?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 20:23
Petechie ci co?

Prosim radu. Synovi 11 mesicu se udelala vyrazka. minuly tyden na jedne polovine zadecku. Ruzove mini pupinky po 3 nebo 2 dohromady asi 14 kousku. Druhy den se nektere uprostred jakoby nalily jak do puchyrku ale opravdu. miniaturniho cca jak pul. milimetru max a to asi prehanim. Pupinky se vytraci po fenistilu.Mel i par podobnych ve vlasech ale bez „puchyrku“..vy­padalo to jak pobodani neznamym.hmyzem­.Nasledne.za dva dny jedna. cervena pidi tecka jak piha na usnim lalucku a druha na tvari.To mi zase prijde jak petechie a asi 3 ma.ve vlasove casti.Hned na to. vodova ryma.Nema teploty, je akcni. Neplace bezduvodne.Uz jsem. z toho jelen. Cervene tecky po sklenickovem testu mizi a blednou..takze. nevim, co to je.Foto nemam. Poradite?

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >