Spí už skoro 24 hodin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

an-na
Ukecaná baba ;) 1887 příspěvků 29.09.18 16:17
Spí už skoro 24 hodin

Holky prosím o radu,
malá si včera ráno začala stěžovat na bolest hlavy, cca po půl hodině řekla, že už je to dobrý a od tý doby normálně řádila s dětma. Je ji 5 let. Večer, když jsme měli jít večeřet, řekla, že nebude, že ji je nějak špatně. Hned potom usnula a od té doby spí, v noci se budila a zvracela (tím jí vždycky začínala angína). Ale ráno když se vzbudila si na krk nestěžovala, pořád jenom na bolesti hlavy. Za celý den nesnědla téměř nic, jenom pije. Vzbudí se, napije se a spí dál. Teplotu má jen 37,5 (ona ale moc na horečky netrpí). Co myslíte, mám ji vzbudit a jet na pohotovost? Nebo ji nechat vyspat a uvidíme zítra co z toho bude? Zaráží mě, že fakt furt spí, to se ještě nestalo..

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Labužník mirabelka02
Stálice 59 příspěvků 29.09.18 16:18

Na nic nečekej a jeď na pohotovost!!!

lafelay
Stálice 63 příspěvků 29.09.18 16:20

Taky bych jela.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 29.09.18 16:21

Misto zakladani diskuze bych byla uz davno na pohotovosti.

ka2ka
Extra třída :D 12826 příspěvků 1 inzerát 29.09.18 16:22

už bych tam byla dávno, to spíš vypadá na otřes mozku

Aristolochia
Kecalka 199 příspěvků 8 inzerátů 29.09.18 16:30

Tak zas se v noci budila zvracela, tak to teď dospává. Já bych ji nechala, ať se z toho vyspí.

Helileli
Závislačka 2874 příspěvků 29.09.18 16:31

Může být jen vyčerpaná. Ale stejně tak se jí může rozjíždět například meningitida. Já bych asi pro jistotu jela, nepřestávajíci bolest hlavy a břicha beru jako signál k návštěvě lékaře.

ivašot.
Kelišová 6428 příspěvků 29.09.18 16:36

já už mám děti starší, ale zejména syn dokáže při nemoci prospat celý den :nevim: . Já se většinou řídím tím, jak se chová a reaguje při probuzení.

mikes89
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 29.09.18 16:39

Jezis ja bych teda okamzite jela,ikdyby to nic nebylo,nez si to pak vycitat.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 29.09.18 16:46

Taky bych hned jela. Může to být otřes mozku, ale třeba i meningitida a to radši ani nebudu psát jak ta může během pár hodin skončit 8o

P4ja
Kelišová 5812 příspěvků 29.09.18 17:02

Na tohle se ptáš tady?? Už bych dávno byla na pohotovosti, i kdyby to měla být jen únava.

ka2ka
Extra třída :D 12826 příspěvků 1 inzerát 29.09.18 17:07
@ivašot. píše:
já už mám děti starší, ale zejména syn dokáže při nemoci prospat celý den :nevim: . Já se většinou řídím tím, jak se chová a reaguje při probuzení.

syn je taky spavý když je nemocný, ale pokud by ho bolela hlava a břicho jela bych :think:

blumen
Hvězda diskuse 41348 příspěvků 29.09.18 17:08

@an-na no tak samozrejme pohotovost 8o meningitida, dehydratace cokoli, uz bych tam byla a to tam nejezdime nirmalne

lachtanice86
Kelišová 6098 příspěvků 29.09.18 17:17

Já jsem talhle schopná spát při blbe migrene. Taky nejim, jen piju a zvracim. Ale u sebe to znám a poperu se s tím. S dítětem bych jela

blumen
Hvězda diskuse 41348 příspěvků 29.09.18 17:24

Jenze deti na migreny netrpi. Lepsi jet zbytecne nez pozde. Preji, at je to banalita.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >