Neustále nutkání na močení

Anonymní
29.4.21 18:19

Neustále nutkání na močení

Zdravím setkal se někdo z neustálým pocitem čůrat? Prostě jenom nutkání žádné jiné problémy nemám, prostě neustále nutkání pořád a pořád už dlouho. Doktorovi už nejdu moč negativní nic nezjištěno a kojim takže mi stejně nic nedají ale jen nechápu proč to mám už mě to trápí každý den jeto horší prome :( :( :( ničí mě to

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3809
29.4.21 18:24
@Anonymní píše:
Zdravím setkal se někdo z neustálým pocitem čůrat? Prostě jenom nutkání žádné jiné problémy nemám, prostě neustále nutkání pořád a pořád už dlouho. Doktorovi už nejdu moč negativní nic nezjištěno a kojim takže mi stejně nic nedají ale jen nechápu proč to mám už mě to trápí každý den jeto horší prome :( :( :( ničí mě to

Nepsala jsi tu už náhodou o stejném problému několikrát? Mně se taky pořád chce, taky mám neustálé nutkání, chodím hrozně často na wc. V moči nic nemám teď. Brala jsem asi patery léky na hyperaktivní močový měchýř, ale nepomohly. Dr. doporučuje botulotoxin do stěny močáku. Ale to se mi moc nechce. To raději chodím od wc k wc. Jinak mrkni na stránky www.musimcasto.cz Jsou na to i cviky - př. Kegelovy cviky. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.21 18:28
@Lollitka píše:
Nepsala jsi tu už náhodou o stejném problému několikrát? Mně se taky pořád chce, taky mám neustálé nutkání, chodím hrozně často na wc. V moči nic nemám teď. Brala jsem asi patery léky na hyperaktivní močový měchýř, ale nepomohly. Dr. doporučuje botulotoxin do stěny močáku. Ale to se mi moc nechce. To raději chodím od wc k wc. Jinak mrkni na stránky www.musimcasto.cz Jsou na to i cviky - př. Kegelovy cviky. Držím palce.

Ano psala ale to asi stoho že jsem fakt zoufalá a snažím najít někoho kdo je na tom podobně a trochu mě povzbudí.. zdá se mi že se to horší už nevím kam zajít aby mi pomohly aspoň kdybych věděla proč to mám nevím vůbec nic!

• Citovat
  • Nahlásit
3809
29.4.21 18:34
@Anonymní píše:
Ano psala ale to asi stoho že jsem fakt zoufalá a snažím najít někoho kdo je na tom podobně a trochu mě povzbudí.. zdá se mi že se to horší už nevím kam zajít aby mi pomohly aspoň kdybych věděla proč to mám nevím vůbec nic!

A to ti Dr. nic neřekl? Byla jsi na cystoskopii? Já mám to samé a řekl mi, že je to hyperaktivní močový měchýř. Leda změnit urologa. Léky teď nemůžeš, když kojíš, no. Mně právě léky zkoušel a když žádné nefungují, tak botox navrhl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.21 18:41
@Lollitka píše:
A to ti Dr. nic neřekl? Byla jsi na cystoskopii? Já mám to samé a řekl mi, že je to hyperaktivní močový měchýř. Leda změnit urologa. Léky teď nemůžeš, když kojíš, no. Mně právě léky zkoušel a když žádné nefungují, tak botox navrhl.

Ne neřekl vždy jenom moc je negativní léky mi dát žádné nemůže až přestanu kojit můžu znovu přijít ale co mám nebo něco nic prostě a že by to bylo z ničeho nic se mi nechce věřit…už když čůrám tak meto na konci úplně táhne jakoby jsem chtěla čůrat znova a znova tét mám i potíže jako je svědění v pochvě a pálení kolem pochvy i močového měchýře ale není to časté… :,( :zed: na cystokopii jsem měla jít v roce 2019 když jsem byla v nemocnici na urologii ale nešla jsem tam bála jsem se od té doby mě tam znovu nikdo neposlal. Ale nebyla jsem stím ještě u praktického lékaře mislis že bych měla? docela se stím stydím jít.

• Citovat
  • Nahlásit
3809
29.4.21 18:46
@Anonymní píše:
Ne neřekl vždy jenom moc je negativní léky mi dát žádné nemůže až přestanu kojit můžu znovu přijít ale co mám nebo něco nic prostě a že by to bylo z ničeho nic se mi nechce věřit…už když čůrám tak meto na konci úplně táhne jakoby jsem chtěla čůrat znova a znova tét mám i potíže jako je svědění v pochvě a pálení kolem pochvy i močového měchýře ale není to časté… :,( :zed: na cystokopii jsem měla jít v roce 2019 když jsem byla v nemocnici na urologii ale nešla jsem tam bála jsem se od té doby mě tam znovu nikdo neposlal. Ale nebyla jsem stím ještě u praktického lékaře mislis že bych měla? docela se stím stydím jít.

No pokud ti nepomohl urolog, tak pochybuji, že praktik něco zmůže, spíš bych změnila urologa. A na gyndě ti nic nenašli? Pokud ne, tak bych možná tu cystoskopii chtěla, bát se fakt není čeho, já na ní byla 3-krát a úplně v pohodě, dokonce mě to ani nezabolelo. Poprvé jsem tam měla nějaký nález, tak jsem pak musela na biopsii v narkóze, ale to se nepotvrdilo, mysleli si totiž, že mám intersticiální cystitidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.21 18:51
@Anonymní píše:
Zdravím setkal se někdo z neustálým pocitem čůrat? Prostě jenom nutkání žádné jiné problémy nemám, prostě neustále nutkání pořád a pořád už dlouho. Doktorovi už nejdu moč negativní nic nezjištěno a kojim takže mi stejně nic nedají ale jen nechápu proč to mám už mě to trápí každý den jeto horší prome :( :( :( ničí mě to

Běž na pořádné vyšetření. Cystoskopie je první co by ti měli udělat. Byla jsem několikrát, nebolí to, dávají znecitlivujici gel. U mě se nakonec přišlo na to, že mi močák tlačí cysta na vaječníku a musela jsem na operaci. Překvapuje mě, že tě neposlali na pořádné vyšetření.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat