Neustále pokašlává

2529
11.10.07 12:51

Neustále pokašlává

Ahoj potřebovala bych poradit co stím můj šestiletý syn byl asi před měsícem nemocný kašel rýma ne průdušky a od té doby neustále pokaškává ani to není kašel jen jako by ho něco dráždilo v krku a vždy si uděla jen ehm nevim jak to popsat.Dělá to ale asi dvakrát do minuty a mě už to leze příšerně na nervy, schválně to prej nedělá, už jsem myslela, že to je nákej zlozvyk,ale prej to nede vydržet někdy i kašle normálně.Nevíte co s tím jinak je uplně v pohodě
ZUZAN

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

980
12.10.07 09:10

j

Beru to podle sebe, já po zánětu horních dýchacích cest taky odkašlávám dost dlouho. A co vím, tak doktoři davaj na úplnou rekonvalescenci i 3 neděle. Tak mi to nenormální nepřijde. Navíc to počasí mu teď taky nepřidá.
Ale pokud si myslíte, že to není normální, tak proč nezajít za dětským, aby synkovi poslechl, zda je nález opravdu čistý?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
16.10.07 22:54

Tak jsem to nevydržela a zašla k doktorce nemá nic ve výtěru ani na poslech kašle pořád stejně v noci spí ani nezakašle ve dne to dělá téměř pořád jinak se chová zdravě řekla nám že to vypadá ne nějaký druh tiku a nemám si toho všímat já to ale nedokážu jsem z toho už uplně na mrtvici doufám že to někdy přejde
ZUZAN

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
28.10.07 11:35

Snad to u vás přejde - u mě to nepřešlo nikdy :( Dělám totéž, co tvůj syn, už přes 10 let - taky to u mě vzniklo po nějaké nemoci, všechny výtěry v pořádku, jenom jsem pořád nějaká zahleněná a v krku mě to dráždí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
29.10.07 14:20

Ahoj tak tos mě moc nepotěšila já už jsem z něj byla uplně na prášky pořád ho okřikuju i když vím že nesmím.Ted dostal znova opravdovej kašej už odkašlává a to pokašlávání přestalo ale posledně to začalo až tři dny po nemoci tak se modlim aby to ted bylo dobrý.Objednala jsem nás do solný jeskyně třeba to trochu povolí.Doktorka nám nedala antibiotika já jsem je už docela chtěla že by se vyzkoušelo jestli to přestane.Nejsem teda zastánce antibiotik ale ted už jsem byla bezradná.Dofám že to přestalo definitivně.
ZUZAN

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
30.10.07 09:53

Ahoj! Uplne nahodou jsem narazila na tyhle diskusi…kamaradka ma ten samy problem s petiletym synem. Od malicka stale pokaslaval, spise vecer, resp. v noci. Ted o vikendu se zacal dusit, odvezli ho do nemocnice a zjistili, ze ma laringitidu - zuzenou dychaci trubici. Pry tim trpi hodne deti mezi 2-6 rokem a hlavne kluci. Pak se to pry spravi…zeptej se svy doktorky, za zeptani nic nedas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
30.10.07 14:47

Doktorky jsem se ptala ale jí by vadilo právě to kašlání večer a v noci a on spí jak andílek ani nezakašle jen vstane tak stále pokašlává v průměru zakašlá čtyřikrát do minuty těd se teda modlím protože po tý druhý nemoci už je to lepší aby to zase nezačalo
ZUZAN

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Janus333
11.11.12 21:50

Můj 5ti letý syn dělá totéž, jakmile vstane, začne pokašlávat, takovéjakoby ho jen něco dráždilo v krku. Jakmile usne, nedělá to. Zhoršuje se to, když na něj něco leze nebo je hodně vyčerpaný, jinak je v pořádku. V létě jsme byli u moře a tam ho to druhý den přešlo, začalo znovu až v říjnu s prvnímy inverzemi. Prý je to nervové, ale na kontrole u homeopatky má nervové dráhy úplně v pořádku. Nevíme co s tím, kdybyste kdokoliv měl nějakou radu, sem s ní, budeme vám vděčni.

• Nahlásit
  • Citovat
kubajajaj
10.6.13 21:07

stejný problém

Syn 4,5 roku po spálové angině, začal také pokašlávat. Beru to pozitivně a říká si, že si tak čistí to, co ty mršky bakterie zaneřádily. Hodně pít, nějaký ten sirup na zklidnění a ono to jednou přejde. Také jsem objednala Wobenzym, zkusíme, zda by nám mohl pomoci. Třeba se to spraví samo! Jen to sluníčko, kdyby nám pomohlo. Pevné nervy všem vnímavým a starostlivým maminkám, přeje A. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
Janus333
11.6.13 10:07

Vyřešeno

Nakonec jsem s ním šla k Číňanovi, ten ho prohlédl, řekl, že to je nedovyvinutá imunita, do uší mu na 3 týdny (vždy po týdnu) dal akupresurní semínka - to bylo v lednu t. r. a kluk od té doby nezakašlal ani jednou. Dále cíleně posilujeme imunitu - imunoglukan, imunogamin apod. a je v pohodě a s ním i my.

• Nahlásit
  • Citovat
Kubajajaj
11.6.13 20:10

Kde k jakemu cinanovi? Diky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
kubajajaj
14.6.13 21:35

Prosim, doporucte mi, kam se synem zajit, ab mu pomohli. Je casto marod a je mi o uz lito ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Janus333
16.6.13 17:59

Promiňte, byla jsem mimo PC. Číňan je v Praze a Plzni, jmenuje se DuFukun, zadejte ho do vyhledavače a na stránkách jsou uvedeny ordinační dny, hodiny a místa + telefon. Má tam překladatelku, sám mluví pouze čínsky. Jestli nejste z Prahy, vyhledejte si nejbližší místa tradiční čínské medicíny ve vašem okolí, tohle je pro TČM velice průhledný problém a malé děti reagují na léčbu velmi rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
kubajajaj
16.6.13 21:43

Urcite vyzkousim ;) dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
2
15.2.18 11:27

Dobrý den, vím, že je příspěvek hodně starý, ale zajímalo by mě, zda pořád syn pokašlává, neboť můj 8 letý syn to také dělá, a přesně je to neúnosné. prosím napište mi SZ moc vám předem děkuji Petra.

edit admin - odstraněn email

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama