Neustálé problémy.. nemoc?

Anonymní
11.12.19 15:11

Neustálé problémy.. nemoc?

Zdravím, obracím se na vas, protože už nikdo neví co semnou. Je mi 18 a jsem neustále nemocná. Už přes 3 roky trpím aftama (opravdu hodně) mám třeba týden v puse 2-5 aftů a pak mám zase týden klid a pak se zase objeví. Stolici mám většinu času rozbředlou. Často jsem nemocná a bývám dost unavená. Chodím na immunolgoii ale tam nic nenašly. A opravdu už nevím jak dál. Když mám afty tak se pořádně nenajím. A už to takhle jde opravdu dlouho a já jsem bezradná. A zasahuje to bohužel i do mého milostného života. Tak se vás ptám máte nebo znáte někoho kdo měl podobné problémy? Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
15404
11.12.19 15:23

Na alergologii si byla? A na gastro entero?

Máš vyloučenou třeba celiakii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2936
11.12.19 15:47

Poresila bych urcite testy na celiakii, gastro a alergie tez, jak jiz je psano. Podporila bych imunitu, zamerila se na stravu, poradu s lekarem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 17:14

Ahoj měla jsem to samé. Pořád nemocná, průjem střídala zácpa. Věcné rýma, kašel, nevolnosti. 3× týdne u Dr. Nakonec jsem to měla psychického původu, ukončila jsem věc, která mi stres zpusobovala a od té doby jsem zdravá, dneškem je to asi rok a půl :) Nejsi v nějakém stresu?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat