Reklama

Neustálé zvracení u 4leté dcery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

letníček
Kecalka 305 příspěvků 24.02.17 08:05
Neustale zvraceni u 4lete dcery

Jsem zoufala. Dcerka tuhle noc vubec nespala a celou noc prozvracela. A stale to pokracuje, co vypije, co sni jde z ni ven. Prujmy nema, ale nema uz co zvracet kdyz nepije. Davam ji po lzickach hermankovy caj. Ale pak jde tu jednu lzicku vyzvracet. Nevim co s tim. :( poradite???

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

eMíša
Kecalka 326 příspěvků 24.02.17 08:09

Místo heřmánkového čaje dávej po lžičkách černý chlazený, u nás funguje dobře. Prý je dobrá i chlazená Coca cola (obyčejná, ne light nebo pepsi).

Lucie Lexová
Kecalka 318 příspěvků 24.02.17 08:11

Má teploty? Snědla včera něco, co normálně nejí? Má křeče v oblasti žaludku? Nesnědla včera větší množství mléčných výrobků?

Fidula
Povídálka 16 příspěvků 24.02.17 08:13

Doktorka doporucuje nejdriv nechat zaludek odpocinout cca 3 hodiny.dite prospi. pak chladny cerny caj hooooodne oslazeny.po lzickach. zacit 1 lzickou, pak pockat 10 minut, dalsi lzicku, pockat 10 minut, 2 lzicky atd. dobry je na dehydrataci Kulisek.taky lzickovat.

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 24.02.17 08:14

Nechat odpocinout zaludek. Nic nedavat. Pak zkusit po lzickach vychlazenou coca colu.

Kakika
Extra třída :D 14838 příspěvků 24.02.17 08:15

Místo heřmánkového čaje ledové pití po lžičkách. Naše doktorka radí i cucat kostku ledu. Naposled jsem dětem udělala cucací kostičky coca-coli. Colu jinak nepijí nikdy. Teď jí měli po druhé v životě.

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 24.02.17 08:16

Černý ledový čaj oslazený glukopurem, a když je nejhůř dávám po lžičkách i ledovou colu.

Celina
Závislačka 2885 příspěvků 24.02.17 08:22

Vím! Intenzivní zvracení u tak malého dítěte má řešit lékař a ne zástup laiků! Odlepte se od počítače a jděte k pediatrovi! :nevim:

jakákoliv
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 24.02.17 08:42

Jsem typ, co rozhodně neběhá ani s dětmi k doktorovi s každým prdem..ale prozvracet mi malé dítě celou noc bez ranního zlepšení, už bych byla u doktora..ne kvůli zjištění příčiny zvracení, ale kvůli možné dehydtaraci ;) jo a jak tady holky doporučují Coca Colu..raději Pepsi, když už..v Pepsi je cukr, v Coca Cole je glukózo-fruktózový sirup a ten je na nevolnost nevhodný! Držím palce, ať je brzy lépe.

Nuníček
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 24.02.17 08:50

Syn to mel 2×, jednou jako mimco a jednou ve 4 letech, zvracel a nemohl to zastavit, pomohl az Torecan (takze doporucuji lekare) a potom ty jiz uvedena opatreni.

krtek93
Neúnavná pisatelka 17252 příspěvků 24.02.17 08:56

Šla bych k dr. Řešila jsem totéž asi před měsícem s šestiletou. Pomohla až injekce od doktorky, do té doby zvracela minimálně třikrát do hodiny, neudržela nic. Jinak potom černý čaj co nejchladnější (z mrazáku), dávat po lžičkách. Já teda dávám neslazený, neb naší slečně sladkej prostě nechutná. Případně Kulíška nebo minerálku, též ledovou a bez bublinek.

edit: ještě dodám, že po injekci už nezvracela vůbec, žaludek se uklidnil, byla sice unavená, ale druhej den už o hodně lepší a třetí celkem fit.

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 24.02.17 09:32
@Celina píše:
Vím! Intenzivní zvracení u tak malého dítěte má řešit lékař a ne zástup laiků! Odlepte se od počítače a jděte k pediatrovi! :nevim:
:palec: Souhlas.

Ráchelia
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 24.02.17 10:31

Nám pomohl uvařit vývar a teplý přeceděný malinko vypít. Po hrůzném zvracení to bylo první co udržel. Nepřehnat, dát napít jen málo. Postupně přidávat.

VikiJ
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 24.02.17 10:32

@letníček jestli se to nezlepší, tak jeď určitě do nemocnice. Přítel když takhle začne zvracet, že neudrží taky ani kapku vody. No po dni v tomto stavu vždy zkolabuje a musí být jeden den na kapačkách, protože je úplně dehydratovaný. Jakmile se zvrací tak, že neudržíš vodu tak šup na kapačky, aspoň na pár hodin. Dcerec se určitě uleví, zavodní ji a dají ji do žíly uklidňovák, protože v žaludku neudrží ani tu tabletu na zklidnění.

Kakika
Extra třída :D 14838 příspěvků 24.02.17 11:03
@Celina píše:
Vím! Intenzivní zvracení u tak malého dítěte má řešit lékař a ne zástup laiků! Odlepte se od počítače a jděte k pediatrovi! :nevim:

Také jsem letěla k dr., když mi holka od 16.hodin předešlého dne + i v noci neustále zvracela. Když neměla co, tak jen dávila. Dr. mi řekla, že mám počkat 24 hod. od začátku zvracení, že většina viróz za 24 hod. přejde tak rychle, jak přišla. Po 16. hodině případně jet na pohotovost. Byla jsem sice dost překvapená, ale nakonec měla pravdu, kolem druhé odpoledne zvracet přestala, večer už i něco snědla. Byly jí také čtyři roky…bylo to loni v březnu.

Edit: Nechápej prosím jako útok na tvůj komentář, to jen, že píšu z vlastní, dost konkrétní zkušenosti :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama