Tannen sirup - 9měsíční

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wensdyyy
Stálice 57 příspěvků 56 inzerátů 23.02.17 13:42
Tannen sirup 9ti měsíční

Ahoj, prosím o radu malá má kašel a známá mi poradila, že mám dávát mocca lžičku ráno a večer Tannen sirupu. Ten je ovšem psaný až pro větší děti a my máme devět měsíců. Dáváte ještě některá? Nebo raději ne? Děkuji :think:

Reakce:

Misheli
Kecalka 223 příspěvků 23.02.17 14:19

Dávala jsem teď 13 měsíční. dávala jsem jí vždy malou lžičku do teplého čaje (cca 2 ty lžičky za den). Když se podíváte na složení, není tam nic škodlivého, rozhodně lepší, než sirupy z lékárny. Just se spíše pojišťuje.

Wensdyyy
Stálice 57 příspěvků 56 inzerátů 24.02.17 13:46

Díky :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Kalousek káže o morálce, sám má máslo na hlavě, hřímá Klaus ml.

Kauza Andreje Babiše a jeho syna, která aktuálně hýbe (nejen) Sněmovnou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >