Reklama

Tannen sirup - 9měsíční

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wensdyyy
Povídálka 48 příspěvků 59 inzerátů 23.02.17 13:42
Tannen sirup 9ti měsíční

Ahoj, prosím o radu malá má kašel a známá mi poradila, že mám dávát mocca lžičku ráno a večer Tannen sirupu. Ten je ovšem psaný až pro větší děti a my máme devět měsíců. Dáváte ještě některá? Nebo raději ne? Děkuji :think:

Reklama

Reakce:

Misheli
Kecalka 223 příspěvků 23.02.17 14:19

Dávala jsem teď 13 měsíční. dávala jsem jí vždy malou lžičku do teplého čaje (cca 2 ty lžičky za den). Když se podíváte na složení, není tam nic škodlivého, rozhodně lepší, než sirupy z lékárny. Just se spíše pojišťuje.

Wensdyyy
Povídálka 48 příspěvků 59 inzerátů 24.02.17 13:46

Díky :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama