Reklama

Neustupujici prujem u kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

novi
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 30.07.10 05:58
Neustupujici prujem u kojence

Ahoj vsem, prosim, zda mate nektera zkusenosti s prujmem u kojence. Mam 4 mesicniho chlapecka ktery ma uz 14 dni prujem. Stolice tak 6× za den, zelena voda. Bereme Hylac a pred kazdym kojenim dostava 2-3 lzicky odvaru z ryze. Doktorka delala vyter, zatim mame jen predbezne vysledky a ty jsou dobre. Teplotu nema, zoubek jsem neobjevila. Prujem dostal po sve prvni ceste k nasim. Cesta autem 2,5 h a byl v novem prostredu. Taky byly vedra, ale ty zazil uz pred tim. Jsem z toho zoufala, nevim, jak se toho zbavit. Dekuji za info.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.10 07:44

A ty nemocná nejsi? Naši kluci kadili oba brčál osmkrát za den, když jsem měla virovou angínu, jinak jim nic nebylo. Pak jsem našla na webu, že zelený kadění může znamenat přítomnost viru v těle, takže třeba to chytli ode mě. Virus se výtěrem nepozná. Trvalo to tři týdny , přesně stejně dlouho jako ta moje nemoc. Když jsem se uzdravila, tak jim to divný kadění přestalo.
Asi je na místě dávat nějaký Laktobacílky nebo tak.

AL2
Kecalka 454 příspěvků 30.07.10 08:13

myslím,že to bude viroza i nás malý to měl,ale v 7měs.byl plně kojen nakonec jsme zkončili v nemocnici.Já bych začala dávat malé mrkvovou přesnídávku a ještě rýžovou kaši od sunárka(nemléč­nou)jinak hodně tekutiny i černý čaj s glukozou.Držím hodně štěstí ať to zvládnete.

novi
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 30.07.10 15:28

Dekuji za info! Bojim bojim nemocnice :(. Jak se pozna ta viroza?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >