Neuvedení otce v RL 2021

Anonymní
7.2.21 08:15

Neuvedeni otce v RL 2021

Dobré ráno, prosím o zachování anonymity.
Jdu sem s dotazem. Jaké jsou rizika a výhody neuvedeni otce do rodného listu co se týče financí?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2254
7.2.21 08:21

A já jdu taky s dotazem: není vám to trapné? Neuvést otce? Kvůli financím? To snad má být starost rodičů a ne státu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5189
7.2.21 08:31

Žádné alimenty ani případné dědictví ze strany otce. Nemožnost získání některých příspěvků ze strany státu. A v neposlední řadě je to celkem hloupý, každé dítě by mělo vědět, kdo jsou jeho rodiče a jaké jsou jeho kořeny ( minimálně kvůli možným zdravotním žátěžím, které v sobě může v budoucnu nosit, nebo proto, aby na světě jednou nezůstalo na světě sámo (i sebehořší člověk může mít rodinu, která dítě může nějakým způsobem obohatit, mít ho ráda a v případě potřeby mu podat pomocnou ruku).

Je to tvoje věc, jen ty si musíš zhodnotit pro a proti, a jestli osoba otce je skutečně natolik toxická, že jeho neuvedení do RL je jediné správné rozhodnutí. Taky ovšem existuje možnost, že i když ho neuvedeš, otec může o určení otcovství soudně usilovat.

Příspěvek upraven 07.02.21 v 08:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63626
7.2.21 08:32

Vrácení peněz zpětně, dokazování všechno. Na různé příspěvky se změnily podmínky a neuvést otce do rl už je teď pritezujici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 08:33

@Rive mě jo. To není můj nápad, to je nápad muže.

• Citovat
  • Nahlásit
1148
7.2.21 08:35

Jedním ze základních práv dítěte podle Úmluvy o právech dítěte, je právo znát své rodiče a být jimi vychován. Vedle takových práv jako právo na život a tak.. Fascinují mě matky, které za právy svých dětí nestojí. Jo, vím, že na to dotaz nebyl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7949
7.2.21 08:38
@Anonymní píše:
Dobré ráno, prosím o zachování anonymity.
Jdu sem s dotazem. Jaké jsou rizika a výhody neuvedeni otce do rodného listu co se týče financí?

Zadne alimenty. Komplikace pri ziskavani nekterych davek.

@Anonymní píše:

Na ktery nemusis vubec pristoupit. Muze chtit co chce, tady taha za kratsi cast provazu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2112
7.2.21 08:38

Jestli je jeho otec alkoholik, narcista, anebo jakkoli porouchaná osobnost, asi je lepší ho v RL nemít. Nebude se s tebou o dítě přetahovat a vychovávat ho způsobem, s kterým nesouhlasíš. Ale hledat v neuvedení do RL finanční výhodu? Najdi si kalkulátory finančních podpor od státu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33506
7.2.21 08:39
@Anonymní píše:

další spodina založila téma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 08:39
@Kolicek95 píše:
Jedním ze základních práv dítěte podle Úmluvy o právech dítěte, je právo znát své rodiče a být jimi vychován. Vedle takových práv jako právo na život a tak.. Fascinují mě matky, které za právy svých dětí nestojí. Jo, vím, že na to dotaz nebyl…

Nevadí, tohle je taky názor :)

• Citovat
  • Nahlásit
1114
7.2.21 08:40

Muž má, ale blbé nápady. Chcete podvodně získat porodné? Určité dávky? Když se na tebe vykašle, nebude ti platit alimenty. Nebo když se tobě něco stane, tak dítě půjde k tvým příbuzným, do domova. A když to praskne, že to bylo účelové budete peníze vracet. Bude mít tvé příjmení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
7.2.21 08:41
@Anonymní píše:

A to si chlap jako udělal dítě, teď nechce být oficiálně jeho otec a živit dítě mají daňoví poplatnící? :poblion:

On nepracuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 08:42
@Burj Chalifa píše:
další spodina založila téma.

Ne, muž chce aby žena kamarádka, známá měla dítě, je jí 36 a je bez partnera.

• Citovat
  • Nahlásit
2254
@Jolka86 píše:
Muž má, ale blbé nápady. Chcete podvodně získat porodné? Určité dávky? Když se na tebe vykašle, nebude ti platit alimenty. Nebo když se tobě něco stane, tak dítě půjde k tvým příbuzným, do domova. A když to praskne, že to bylo účelové budete peníze vracet. Bude mít tvé příjmení.

Tak příjmení je asi to poslední, co by mi trhalo žíly :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2239

Tak chlapovi vysvetli, ze podvadet se nema…to je peknej zaklad pro dite :roll: nezapsani otce do RL by melo mit fakt vazne duvody..otec je tyran, nasilnik, fetak, pribuzny, nebo fakt nevis, kdo to je…cokoli jineho je nesmyslny podvod, na kterem nevydelas, naopak ti to muze do budoucna pridelat spoustu problemu, tobe, diteti i otci…pri nejmensim by me to osobne prislo, ze se chlap chce do budoucna vyhnout svym povinnostem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat