Nový život pro samoživitelku

1
19.1.21 05:23

nový život pro samoźivitelku

Ahoj, nabízím pomoc pro maminku samoživitelku co chce lepší domov kde bude mít možnost začít nový a lepší zivot.
Jedná se o spolubydlení v rodinném domě s velkou zahradou na vesnici. :andel: Pokud víte o nějaké mamince která by se chtela dozvedet více kontaktujte mě na email ****
:andel:

edit adminem - smazán email - jak vám píše Mrav, napište si sz, nedávejte email veřejně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
52746
19.1.21 06:35

Nikam nedávej, prosím, svůj mail, nikdy nevíš, kdo to bude číst. Svůj mail dávej nanejvýš do SZ- je to poštovní obálka v levém horním rohu. 8) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3954
19.1.21 07:41

@mrav ale anonymovi nejde přece poslat SZ, ne?? proto ten mail.. mne spíš udivuje to znění.. to má být jako protislužbou za sex? a lokalita? jakože by se některá mamča s dítětem přestěhovala k naprosto cizí osobě KAMKOLIV? to by musela být extra střelec, nebo naprostá zoufalka… :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5302
19.1.21 07:49
@Lucy75 píše:
@mrav ale anonymovi nejde přece poslat SZ, ne?? proto ten mail.. mne spíš udivuje to znění.. to má být jako protislužbou za sex? a lokalita? jakože by se některá mamča s dítětem přestěhovala k naprosto cizí osobě KAMKOLIV? to by musela být extra střelec, nebo naprostá zoufalka… :think: :think:

Já spíš vidím tu protislužbu jako otročení na té velké zahradě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3954
19.1.21 07:52

@Božislava :lol: no každopádně to na mne působí dost podezřele, nevěrohodně a velmi neseriozně…
Spolubydlení se obvykle hledá a nabízí zcela jinými cestami a na jiných serverech než ANONYMNĚ na e-miminu pod heslem Lepší život… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1435
19.1.21 08:03

Anonymni Josef, 56 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
19.1.21 08:49
@Anonymní píše:
Ahoj, nabízím pomoc pro maminku samoživitelku co chce lepší domov kde bude mít možnost začít nový a lepší zivot.
Jedná se o spolubydlení v rodinném domě s velkou zahradou na vesnici. :andel: Pokud víte o nějaké mamince která by se chtela dozvedet více kontaktujte mě na email gothic62@post.cz :andel:

A kolik postelí máš v domě, včetně té své? Jednu? :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat