Dostanu příspěvek na bydlení když mám insolvenci?

Anonymní
18.1.21 19:30

Dostanu příspěvek na bydlení když mám insolvenci?

Holky zdravim mám dotaz, z bývalého manželství mám insolvenci mám dvě děti insolvenci platím ještě poslední 3 roky. Moje příjmy včetně rodičáku a alimentů jsou 12000… insoovenci platím 4200,–. Jsem nyní s přitelem 3 roky a mame 12mesicni holcicku. Dozvedela jsem se ze me pritel podvadi s kamaradkou mam sto chutí odejit ale bojim se jak bych to zvládala. Mám mozbost bydlení s trvalym pobytem. Peníze mám bokem našetřené celkem 40tisic. Nabytek bych si vzala… pritel ted koupil byt takze i nasem byte podal vypoved… chce s nami byt ale ja ho po 2 mesicich nemuzu ani citit… kdybych dostala na bydleni tak mi proste ztrhnou penize na to zivotni minimum ze? Prosim jsem na tom spatne nerikejte mi jak moc jsem blba

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33065
18.1.21 19:37

Jsi v insolvenci a stejně sis udělala dítě? Dlužíš, tak budeš platit, co jiného? Vybrala sis blbečka, Tvoje volba a následky. Co chceš slyšet jiného? Ať Ti pomůže rodina, Tvoje nebo jeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 19:42
@Burj Chalifa píše:
Jsi v insolvenci a stejně sis udělala dítě? Dlužíš, tak budeš platit, co jiného? Vybrala sis blbečka, Tvoje volba a následky. Co chceš slyšet jiného? Ať Ti pomůže rodina, Tvoje nebo jeho.

Hele penez mám dost nasetrenych a to ze mam insolvenci neznamena ze nemuzu zit

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 19:45
@Burj Chalifa píše:
Jsi v insolvenci a stejně sis udělala dítě? Dlužíš, tak budeš platit, co jiného? Vybrala sis blbečka, Tvoje volba a následky. Co chceš slyšet jiného? Ať Ti pomůže rodina, Tvoje nebo jeho.

Vis kolik lidi je zadluzenych? A snasi deti jako vajicka a nemaji jim co dat ani je nic nenauci mám dvě deti neni jich 5.. jestli ma první dite co chce a zbyvaji ti prachy na financni rezevu tak nevidim duvod nemit dalsi dite

• Citovat
  • Nahlásit
33065
18.1.21 19:46
@Anonymní píše:
Hele penez mám dost nasetrenych a to ze mam insolvenci neznamena ze nemuzu zit

když máš našetřeno, tak nevyžírej systém a nemusíš zakládat diskusi. A pamatuj, vše i anonym se dá dohledat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52834
18.1.21 19:46
@Anonymní píše:
Hele penez mám dost nasetrenych a to ze mam insolvenci neznamena ze nemuzu zit

tak na co se ptáš když peněz máš dost. Ale ono to tak super není když máš dluhy které jsi neplatila a ted zaplatíš jen část svých dluhů. Platíš dluhy a hned další dítě :palec: Chudáci děti :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 19:49
@Burj Chalifa píše:
když máš našetřeno, tak nevyžírej systém a nemusíš zakládat diskusi. A pamatuj, vše i anonym se dá dohledat.

Nasetreno co by bylo bych pouzila na kauce a prvni najmy

• Citovat
  • Nahlásit
33065
18.1.21 19:50
@Anonymní píše:
Nasetreno co by bylo bych pouzila na kauce a prvni najmy

A co chceš tedy slyšet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 19:52
@Burj Chalifa píše:
A co chceš tedy slyšet?

Ja vidim ve svem prispevku jednu otazku urcite sis ji precetl pokud nemas nic k tematu abys poradil tak dekujj

• Citovat
  • Nahlásit
466
18.1.21 19:52

Doufám, že v takových případech stát příspěvky na bydlení nedává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33065
18.1.21 19:54

Nasr..at.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6693
18.1.21 19:55

Kdyz budes mit vic penez, tak ti vic strhnou. Navic polud by jsi neplatila, tak ti insolvenci muzou zrusit. Takze zatni zuby, jelikoz to bude sakra boj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 19:57
@Cenarius píše:
Kdyz budes mit vic penez, tak ti vic strhnou. Navic polud by jsi neplatila, tak ti insolvenci muzou zrusit. Takze zatni zuby, jelikoz to bude sakra boj.

Dekuji tohle me zajimalo

• Citovat
  • Nahlásit
14547
18.1.21 20:01

Insolveci máš danou jako pevně danou splátku, bez ohledu na výši příjmu. Nebo se ti splátka pohybuje dle výše příjmu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4886
18.1.21 20:06

Tvl takhle žít :roll: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu