Pomůže někdo tatínkovi?

1
1.2.21 19:19

Pomůže někdo tatínkovi

Dobrý den, jsem tatínek který bohužel zůstal sám, mám v péči dceru, onemocněl jsem a dlouho budu mohu doložit lékařskou zprávu, prosím pomůže někdo? Po zaplacení nájmu mě nezbývá skoro na nic, matka se o dceru nezajímá, neplatí výživné, pomohl by někdo prosím. Děkuji moc. Gabriel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
336
1.2.21 19:28

Chtělo by to napsat odkud jste a tak, třeba by vám někdo něco věnoval. Pomůže i charita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1344
1.2.21 19:30

To chce resit spis pres ruzne organizace, treba holky poradi pres ktere, ale penize spis necekej. Tezko se takovym pribehum, ktere nelze overit veri. Podvodniku je bohuzel hodne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17257
1.2.21 19:34

Zkus hmotnou nouzi…charitu, potravinovou banku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4400
1.2.21 19:38
@Fedor33 píše:
Dobrý den, jsem tatínek který bohužel zůstal sám, mám v péči dceru, onemocněl jsem a dlouho budu mohu doložit lékařskou zprávu, prosím pomůže někdo? Po zaplacení nájmu mě nezbývá skoro na nic, matka se o dceru nezajímá, neplatí výživné, pomohl by někdo prosím. Děkuji moc. Gabriel

Na fb. skupina samozivitelek.lu..davaji obleceni, jidlo i nabytek, zkusit davky v hmotne nouzi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5239
1.2.21 19:44

Nárok na příspěvek na bydlení nemáš? Odkud jsi? Dítě je jak staré?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
1.2.21 19:48

Obrať se na nadaci Dobrý anděl, určitě pomůžou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
1.2.21 19:49

Odkud jsi a co konkrétně potřebuješ? Kolik je malé?
Máme dvě malé holčičky, mohla bych pomoci věcmi jako oblečení, hračky… ale chtělo by to více informací.
Když tak klidně písni do SZ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23985
1.2.21 20:23

Zkus klub svobodných matek, ty pomáhají samozivitelum. Můžeš dostat jednorázové příspěvek na nájem, na jídlo, někdy tam teď s covidem mají třeba akci na nákup tabletu pro děti pro distanční výuku. Můžeš žádat i opakovaně.
Jinak než radou moc nepomůžu, sama honím brigády, abych vyzila :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23985
1.2.21 20:35

A na matku můžeš podat trestní oznámení, možná si promysli, jestli platit nebo třeba přijít o řidičák nebo se dostat do drápů exekutorovi…
Zkusila bych také jak píšou ostatní, dobrý anděl, příspěvek na bydlení, přídavky na děti, dávku hmotné nouze, mimořádný příspěvek v nouzi. Sociální síť je relativně silná. Za zkoušku nic nedáš.
Držím palce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6974
1.2.21 21:29

Pokud jsi nemocny, beres nemocenskou. Nestaci-li, pozadej o prispevek na bydleni, pridavek na dite atd. Na UP ti jiste poradi, na co vse mas narok (hmotna nouze atd.). O konkretni financni pomoc muzes pozadat nejakou nadaci, ktere ti uz psaly holky vyse. Malokdo bude posilat penize nekomu, kdo tu nema zadnou historii. Navic v soucasne dobe, kdy je velka cast mistnich maminek na RD, OČR apod.
Na matku ditete muzes podat i exekuci, pokud ti dluzi vyzivne. Mas dite sverene do pece a vymerene alimenty?
Mas nejake dluhy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat