Nevěra - jak oznámit, že o ní vím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 09:02
nevěra - jak oznámit, že o ní vim

Ahoj, stalo se, že jsem přišla na nevěru, naštěstí umím zachovat chladnou hlavu, tak to zatim nikdo neví… chci se zeptat máte nějaký originální způsob jak to řešit, nebo oznámit, že to vím…případně zatím o tom nemluvit a chvilku „sledovat“ jak se situace bude vyvíjet…btw obě zučastněné strany jsou zadané…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Kaileee
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 13.02.19 09:03

to se netýká tebe?

pikola
Neúnavná pisatelka 19862 příspěvků 13.02.19 09:04

Originálně oznámit? Navíc pokud se to netýká tebe, tak ti do toho nic není.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 13.02.19 09:06

Pokud se tě to netýká tak bych to neřešila. Můžeš si pomyslet svoje tak maximálně.

Uživatel je onlineČičorečka
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 13.02.19 09:07

Jako aby byla sranda? Nic ti do toho není, nestrkej nos kam nemáš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 09:07

no jedná se o mého manžela, takže se mě to sakra týká!

Natálka26
Kelišová 5642 příspěvků 13.02.19 09:08

8o 8o 8o poslední spravedlivá, koukám… A ještě si chce hrát na intrikarku z mexických telenovely.. No bravo.. :roll: :roll: :roll:

Edit. :pak jsi napsala, že je to tvůj muž.. Tak nevím jak moc to prožíváš a jak moc tě to štve.

Příspěvek upraven 13.02.19 v 09:10

pikola
Neúnavná pisatelka 19862 příspěvků 13.02.19 09:09
@Anonymní píše:
no jedná se o mého manžela, takže se mě to sakra týká!

Tak to máš napsat normálně, nejsme vědmy..

Alkata
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 13.02.19 09:10

Můžeš nechat vytisknout plakáty s rozvesit je v ulici. To by bylo originální. Nebo mu o tom řekni těsně před jeho orgasmem. :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 09:10

asi jseem to špatně napsala, jedná se mi o to, jak zachovat chladnou hlavu a odejít z toho s hrdostí ne jak hysterka… nevim, jestli to dokážu odpustit, jednalo se jen o sex - vypadá to že (alespon zatím) v tom nebyl žádný cit a byla to iniciativa především mladé slečny…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 09:13

vite nevim jestli mám chvilku třeba vyčkat a přesvědčit se o vážnosti situace, abych pak vedela jestli odpustit nebo ne, ale nevim jestli to vydržím

Uživatel je onlineČičorečka
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 13.02.19 09:13

Originálně asi nijak. Sbalit si (jemu) kufry. Nebo to chceš překonat a potom si s ním normálně promluv. A do její rodiny se nepleť, tam si to musí vyřešit ona. Já nejsem vůbec zastánce nějaké msty, to ti neuleví.

Lama Lama
Hvězda diskuse 50708 příspěvků 4 inzeráty 13.02.19 09:16
@Anonymní píše:
Ahoj, stalo se, že jsem přišla na nevěru, naštěstí umím zachovat chladnou hlavu, tak to zatim nikdo neví… chci se zeptat máte nějaký originální způsob jak to řešit, nebo oznámit, že to vím…případně zatím o tom nemluvit a chvilku „sledovat“ jak se situace bude vyvíjet…btw obě zučastněné strany jsou zadané…

Doporučeným dopisem s dodejkou.
Týká se to tebe?

Uživatel je onlineBubla_Bučková
Kelišová 5152 příspěvků 13.02.19 09:17

Možnosti je spousta :mrgreen: vše se odvíjí od toho, co chceš. Vzhledem k úvodnímu příspěvku z toho máš očividně radost. Tak buď mu u večeře dát obálku s rozvodovymi papíry, originální je taky dovalit špinavé prádlo před dveře mileny, jestli někam chodí mezi lidi, tak se tam objevit a bavit se jak manžel blekota, informovat muže dotyčné, napsat dotyčné, že to řekneš jejímu mužovi, ať má holka nerva…pokud chceš zachránit vztah (já bych to nechtěla osobně), tak jen chladně říct, že o Jane víš a je to podraz a že to s ní má okamžitě ukončit.

Uživatel je onlineBubla_Bučková
Kelišová 5152 příspěvků 13.02.19 09:17
@Anonymní píše:
asi jseem to špatně napsala, jedná se mi o to, jak zachovat chladnou hlavu a odejít z toho s hrdostí ne jak hysterka… nevim, jestli to dokážu odpustit, jednalo se jen o sex - vypadá to že (alespon zatím) v tom nebyl žádný cit a byla to iniciativa především mladé slečny…

Jasně :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >