Nevěra která vztahu prospěla

Anonymní
13.10.20 16:00

Nevěra která vztahu prospěla

Nemorální diskuze takže moralisti zmizte :mrgreen: Zajímají mě vztahy, kterým nevěra prospěla. Např. chlap domů chodí šťastný a pozorný ke své ženě když milenku má apod.
Mám známou která řeší stejný případ. Nejdřív bolest, ale když zjistila, že chlap to skončil s milenkou a najednou byl protivný tak řekla, že by to snad i vrátila jakou měli do té doby pohodu
Může být někdy opravdu nevěra prospěšná, setkali jste se s tím? Děkuji za příspěvky :mrgreen: :) :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.10.20 16:07

Na vlastní kůži. Vztah v náročnější fázi, do toho kolega s milými slovíčky,… ukázkové nabití držky, rychlé probuzení, od té doby sekám latinu, aby náhodou můj muž taky nepotkal takovou nějakou kolegyni. Naštěstí se nic neprovalilo, ale u sebe cítím, že přesně tohle jsem potřebovala, opravdu se snažím a na vztahu je to znát.

• Citovat
  • Nahlásit
7720

Bez jakéhokoliv moralizování, je dost velká otázka, zda vztah z tvého případu: chlap řeší co mu chybí milenkou a žena je šťastná, že on už je v pohodě a nic se nemusí řešit, je příkladem prospěšnosti nevěry. Spíš dva lidi s problémem nad problémem zavřeli oči a lepí vztah izolepou. Jakmile o milenku přijdou, budou kde byli. Takže záleží na úhlu pohledu. Toť můj názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Ahoj u nás byla nevěra z mé strany (žena).
Dá se říct, že až po nechtěném provalení byla k prospěchu.
Současný přítel se opět začal snažit tak jako to bylo na začátku.
Objevila se v něm po několika letech žárlivost a uvědomil si plno věcí, která dělal a já to samé.
Milence jsem poslala k vodě a znovu jsme tomu dali šanci.
Jednu negativní věc to mělo, už mi nevěřil.
Po dalších dvou letech vztah stejně skončil

• Citovat
  • Nahlásit
958
13.10.20 16:12

No realita je taková, že pocit, jak nevěra prospěla vztahu, mají v drtivé většině nevěrníci, zatímco ti podvádění si to většinou nemyslí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11445
13.10.20 16:13

Vztah, kde je potřeba nevěra k tomu, aby fungoval, asi nebude moc perspektivní. Řekla bych, že prospět to muže jen nevěrníkovi, ovšem dokud to nepraskne :mrgreen:
Nevěrná jsem byla a ne opravdu nám to neprospělo, už spolu s partnerem nejsme, takže asi tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.20 16:20
@Anonymní píše:
Ahoj u nás byla nevěra z mé strany (žena).
Dá se říct, že až po nechtěném provalení byla k prospěchu.
Současný přítel se opět začal snažit tak jako to bylo na začátku.
Objevila se v něm po několika letech žárlivost a uvědomil si plno věcí, která dělal a já to samé.
Milence jsem poslala k vodě a znovu jsme tomu dali šanci.
Jednu negativní věc to mělo, už mi nevěřil.
Po dalších dvou letech vztah stejně skončil

A skončil kvůli té nedůvěře? To mě mrzí

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.20 16:21
@Anonymní píše:
Na vlastní kůži. Vztah v náročnější fázi, do toho kolega s milými slovíčky,… ukázkové nabití držky, rychlé probuzení, od té doby sekám latinu, aby náhodou můj muž taky nepotkal takovou nějakou kolegyni. Naštěstí se nic neprovalilo, ale u sebe cítím, že přesně tohle jsem potřebovala, opravdu se snažím a na vztahu je to znát.

A co ti přesně otevřelo oči k tomu abys to ukončila? Děkuji z příspěvek

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.20 16:21
@Jabadabadu píše:
No realita je taková, že pocit, jak nevěra prospěla vztahu, mají v drtivé většině nevěrníci, zatímco ti podvádění si to většinou nemyslí.

Jo, můj manžel má také pocit, jak je teď vše u nás zalité sluncem, jak je manželka milá, přítulná, navíc hodně cvičí, zhubla, je z kost, nemůže se na mě vynadívat a vynachválit si to. Pravda je taková, že mě zničil tak, že nezvládnu jakýkoliv střet, takže se nedohaduju o ničem, je to pro mě tak vyčerpávající, že je pro mne jednodušší, když ke střetům nedochází, raději mlčím. A hodně cvičí a zhubla? Musím se hnát do úmoru, abych na chvíli vypla hlavu, fakt do úmoru, nemůžu už xměsíců jíst. Takže mému muži se zdá, že jako dobrý, já vím, že je to peklo, a stejně ho nevydržím. Neměla jsem tomu nikdy dávat šanci.

• Citovat
  • Nahlásit
626
13.10.20 16:26
@Jabadabadu píše:

Dobře zamaskovaná nevěra je pro vztah požehnáním…kdyby neslídily a platí to hlavně pro ženské, tak mají šťastné manželství…tak dlouho čmuchaj, až se z nich stanou fůrie bez muže blafajicí na EM…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.20 16:33
@Anonymní píše:
A skončil kvůli té nedůvěře? To mě mrzí

Ano kvůli nedůvěře. Slíbil mi, že nebude vyčítat a vracet se k tomu, jen ať ho pošlu k šípku a pokusíme se znovu o navázání vztahu. Milence jsem poslala k šípku, tak jak on si přál a po čase začalo peklo.
Kamkoliv jsem šla už v tom viděl nevěru.
Zakazoval mi i kamarádky, že to určitě ví a budou mi dělat aliby.
Byla jsem tak svázaná, žádná svoboda až se to nedalo vydržet.
Začal pít alkohol a domu chodil častěji a častěji opilý a nechoval se ke mě hezky.
Sprosté slova padali skoro denně.

• Citovat
  • Nahlásit
5630
13.10.20 16:33
@Anonymní píše:
Nemorální diskuze takže moralisti zmizte :mrgreen: Zajímají mě vztahy, kterým nevěra prospěla. Např. chlap domů chodí šťastný a pozorný ke své ženě když milenku má apod.
Mám známou která řeší stejný případ. Nejdřív bolest, ale když zjistila, že chlap to skončil s milenkou a najednou byl protivný tak řekla, že by to snad i vrátila jakou měli do té doby pohodu
Může být někdy opravdu nevěra prospěšná, setkali jste se s tím? Děkuji za příspěvky :mrgreen: :) :palec:

Ta znama, budes ty, ktera se i pod anonymem stydi, vid ze jo ;)
Zkus nejak rozvest ten hluboky myslenkovy pochod vic. Jakoze ty, ups sorry tvoje znama, se boji opustit chlapa, ktery ji zahyba, protoze by se nezvladla uzivit a postarat sama o sebe, tak radsi tvrdi, ze kdyz ji chlap zanasi, tak je spokojenejsi? :lol:

Hm, a na tuhle hlubokou myslenku, jsi opravdu prisla sama? :think:

Příspěvek upraven 13.10.20 v 16:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.20 16:34

Ne, neznám. Možná jen na oko. Většinou se z nevernika stane nerudný jedinec, který doma vidí jen to zlé a po provalení to uz ve vzduchu visí navždy. Ať si každý říká, co chce. Neznám nikoho podvedeného (včetně mě), komu by ti prospělo.

• Citovat
  • Nahlásit
17712
13.10.20 16:36

Žádný takový reálně neznám. Jen ty, kvůli kterým se vztahy rozpadly nebo pokazily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
13.10.20 16:40

Nevěra vždy ublíží minimálně tomu jednomu z trojice. A věř, že ten ublížený ti to nikdy neodpustí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama