Nevěra - nedůvěra

Anonymní
18.4.20 00:14

Nevěra - nedůvěra

Ahojte,
dozvěděla jsem se, že mě můj partner se kterým jsem teď rok a půl, první dva měsíce podváděl s jinou, dokonce jsem našla i zprávy kdy se mi vymlouva, že musí do práce, ale místo toho chtěl být s ni.
Nás vztah je fajn a vždy jsem mu věřila, ne na 100% ale měla jsem v nej důvěru, před dvěmi týdny mi zalhal, a mě to nedalo a tak sem mu koukla do telefonu a zjistila tohle, posilal ji nějakou svoji fotku a ze na to jaký to bylo mezi nima mysli, je to rok zpátky a já teď nevím co mám dělat, už jsem v podobné situaci byla, ale to jsem zjistila hned na začátku takže jsem vztahu ukončila, ale teď? Teď už spolu bydlíme, máme/měli sme fajn vztah… ale teď vůbec nevím co mám dělat, nejsem si úplně jistá jestli vedle sebe takového chlapa chci, jestli mu vůbec budu schopna věřit, ale nechci náš vztah ukončit…
Ale bojím se, že nebudu schopná se přesto, přenést..
je to rok, ale zradil mě, zlomil mi srdce, který bylo dost těžký po všech těch zlých vztazích dát dohromady… a je to tady zas.. :( jsem bezradná :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2625
18.4.20 00:22

Je s ní stále v kontaktu?

Je na tobě, zda se přesto dokážeš přenést. Já bych to upřímně nezvládla. Nevěru bych MOŽNA odpustila jen v případě, že by to byla „jednorázovka“ a, že by se mi partner přiznal a dal najevo, že ho to mrzí. Tebe tvůj partner taha rok a půl za nos, tahal se s ní dva měsíce :roll:… Nevím no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.20 00:24

@alena1995
Prave ze je, teď ji poslal tu fotku a psal ji o tom jak to na občas mysli…

• Citovat
  • Nahlásit
2625
18.4.20 00:27
@Anonymní píše:
@alena1995
Prave ze je, teď ji poslal tu fotku a psal ji o tom jak to na občas mysli…

Bože můj, odejdi. Teď si představ, že s ním budeš mít děti (ty si s ním hlavně nedělej). Pokud nemáte žádné společné závazky, tak utíkej. Tohle mi nepřijde normální. Já vím, že věrnost není povinnost, ale tohle se fakt nedělá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.20 00:29

@alena1995 :( :( :,( asi mi nic jinýho ani nezbude, děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
2625
18.4.20 00:30
@Anonymní píše:
@alena1995 :( :( :,( asi mi nic jinýho ani nezbude, děkuji

Zbude, muzes s ním zůstat, ale budeš nešťastná, pokud mu to tedy nedokazes odpustit, ale očividně se mu nedá věřit…odpuštění si moc nezaslouží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.20 00:35

@alena1995 právěže se znám, a odpouštět mi de fakt Hondě těžko, skoro nemožné u mě

• Citovat
  • Nahlásit
4318
18.4.20 00:42

Asi ani o odpuštění tolik nestojí když i teď posílá takové zprávy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Meredithx
18.4.20 01:11

Už po 2 měsících vztahu tě podváděl, co je to za chlapa prosimtě :zed: To je období, kdy má být všechno krásné, zalité sluncem, růžové brýle.. Pořád je s ní v kontaktu, poslal ji fotku a píše, že na ní mysli :roll: Nic pro něho neznamenáš, ani předtím, ani teď.

• Citovat
  • Nahlásit
672
18.4.20 01:29

A promluvila sis s nim o tom? Já bych sedla a všechno probrala, než budu dělat nějaké závěry…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24779
18.4.20 02:30

Upřímně? Zamýšlela bych se nad tím, jak vypadal začátek vašeho vztahu. Nebyli to jen nezávazné randění? Mohl mít prostě rozjetí na dvou místech, a jak to s vámi začali být vážně, tak to utnul. Takhle bych s tím byla v pohodě, dokázala bych si to zdůvodnit.
I já to tak měla s druhým vztahem a strávili sme spolu dvacet let.
Pro mě by bylo. mnogem horší, kdyby to byla nevěra, když už stě spolu nějakou dobu byli.

Nicméně, teď sem si tvůj příspěvek přečetla ještě jednou, a on ji jako napsal teď někdy, že na ni pořád myslí? Tak to bych byla naštvaná hodně, a právem!! Protože to už je přes čáru. A hodně bych se zamýšlela nad tím, jestli za takové situace zůstávat. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3817
18.4.20 08:06

Heleď.. Měla jsem to úplně stejně.. Po delší době vztahu jsem zjistila, že mě ze začátku podvadel, nebo možná chtěl podvest, našla jsem zprávy a fotky co posílal apod.. Vyrikali jsme si to, on sám už si nic nepamatoval, prý.. Ale my se na začátku vidali strašně málo, bylo to spíš o užívání než o vztahu, prostě jsme se potkávali za účelem sexu a to že spolu vlastně chodíme jsme si ujasnili tak po půl roce :mrgreen: on od té doby nikoho nekontaktoval, odstěhovali jsme se, už je to pár let, máme děti.. V hlavě se mi to občas mihne, ano, i vztah s mým ex skončil jeho nevěrama, tak jsem celkově narušená :mrgreen: ale musíš koukat na činy co dělá teď… Jestli si s ní pořád takto píše a vzpomíná, uteč! :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4819
18.4.20 09:32
@Berry77 píše:
Já teda vážně nechápu tenhle hnusný zvyk lézt někomu do telefonu :roll: že ti není stydno :think:
Jinak od nevěrníka pryč a hned, nezmění se

Ježíšmarjá, zase jedna svatá. :roll: On je totiž rozdíl, lézt někomu do telefonu jen tak z plezíru anebo proto, že existuje důvodné podezření. Intuice zapracovala, podezření se potvrdilo a ona se může rozhodnout se znalostí věci. Kdyby mu do telefonu nevlezla, mohlo se taky stát, že by jí to rozhodování čekalo v době, kdy už by měla děti na krku, a to je pak sakra těžší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat