Nevěra, neví co chce

20
23.5.21 09:02

Nevěra, neví co chce

S přítelem jsem se rozešla v lednu nebo jsem zjistila že má poměr s kolegyní v práci. Zatím spolu bydlíme neboť máme spolu dvě děti (roční a 6 letého)
Zatím jsem se neodstěhovala z důvodu neboť starší syn je takový že si těžko zvyká na nové prostředí lidi tak jsme se dohodli s přítelem že ho tady necháme dochodit školku do konce aby nemusel začínat jinde a zvykat si znova na nové lidi když tu ho učitelky znají má tady spoustu kamarádů a každý den se těší do školky. On je aj strašný nejedlik ale ve školce sní skoro všechno takže aj z tohoto důvodu.
Co se týká bytu tak jsem si sehnala od července jen je to na rok pak si musíme hledat jiný.
Jenže poslední 2 měsíce zamnou přítel chodí ať se nikam něstěhujeme že sním se budeme mít dobře 😁 (dělá nákupy,  kupuje všechno dětem a mne posílá 5000 abych si něco koupila) že ať si to rozmyslím. Že jestli mám třeba strach že by mne vyhodil že semnou klidně udělá u právníka smlouvu že nesmí.
Jinak s kolegyni udržuje stále poměr a ona to vidí jinak ona by chtěla být sním.
Psala jsem si sní řekla jsem ji aj to to mi nabídl no nevěřila mi že.
Neboť prý si vymýšlím že on chce být sní že ji aj napsal že ji miluje atd…
Jinak jezdíme spolu jako rodina na výlety už aj svoji rodine na SK řekl že přijedeme všichni bez toho aby se mne zeptal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
516
23.5.21 09:06

No co no. S kolegyní si zaskotačí a ty mu doma vyhovuješ. Jídlo, děti, teplá postel… :lol: Moc si to nemaluj. Buď ať přestane souložit kolegyni, nebo ať ti dá pokoj. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11499
23.5.21 09:07

@andreakk No a co chceš ty? Nechápu, proč vypisuješ jí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
597
23.5.21 09:08

A ptáš se tedy na co? Já bych na to žaludek neměla. Myslela jsem, že za tebou 2 měsíce chodí a lituje a chce vám dát ještě šanci. Ale aby vyšukával jinde a tebe si bude platit jako hospodyni nebo co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1240
23.5.21 09:13

Vůbec bych se neponižovala vypisováním té dotyčné a s chlapem si taky nic nemalovala teda.. ale pokud s ním chceš zůstat i když šuká jinde tak je to tvoje věc. Za mě je to ubožák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5201
23.5.21 09:15
@andreakk píše:
S přítelem jsem se rozešla v lednu nebo jsem zjistila že má poměr s kolegyní v práci. Zatím spolu bydlíme neboť máme spolu dvě děti (roční a 6 letého)
Zatím jsem se neodstěhovala z důvodu neboť starší syn je takový že si těžko zvyká na nové prostředí lidi tak jsme se dohodli s přítelem že ho tady necháme dochodit školku do konce aby nemusel začínat jinde a zvykat si znova na nové lidi když tu ho učitelky znají má tady spoustu kamarádů a každý den se těší do školky. On je aj strašný nejedlik ale ve školce sní skoro všechno takže aj z tohoto důvodu.
Co se týká bytu tak jsem si sehnala od července jen je to na rok pak si musíme hledat jiný.
Jenže poslední 2 měsíce zamnou přítel chodí ať se nikam něstěhujeme že sním se budeme mít dobře 😁 (dělá nákupy,  kupuje všechno dětem a mne posílá 5000 abych si něco koupila) že ať si to rozmyslím. Že jestli mám třeba strach že by mne vyhodil že semnou klidně udělá u právníka smlouvu že nesmí.
Jinak s kolegyni udržuje stále poměr a ona to vidí jinak ona by chtěla být sním.
Jinak jezdíme spolu jako rodina na výlety už aj svoji rodine na SK řekl že přijedeme všichni bez toho aby se mne zeptal.

Aj bych ho poslala do ri. i..jsi jen matrace a odstehovala se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1414
23.5.21 09:15

Tak ve vašem vztahu o rozchodu vypovídá asi jen to, že spolu nespíte :lol: pokud ses s ním rozešla, měla by ses chovat tak, aby to on pochopil (asi bych si nebrala peníze od člověka od kterýho se chci odtrhnout) a vlastně i okolí, protože takhle se páry co se rozejdou nechovaj ani kvůli dětem… Úplně nechápu, proč ta diskuze, ale jestli přemýšlíš nad tím jestli s ním zůstat, vážně se na to musíš ptát i potom, co jsi zjistila, že obelhává jak tebe tak milenku?
Jinak červenec je za chvíli, asi byste pomalu měli řešit alimenty, péči o děti atd… a hlavně na to ty děti připravit, aby to pro ně nebyl takový šok, protože teď to vypadá, že žijí v domění, že je vše v pořádku a za měsíc budou najednou z toho vytržený, hlavně ten starší by to měl vědět co nejdřív, pokud má problém se změnami

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
23.5.21 09:21

Já bych tohle ukončila, neboť mám svoji hrdost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
23.5.21 09:23

@Dara90 ne vrátit bych se k němu nemohla už bych mu nevěřila ani slovo ja jen jestli se dá bydlet se svým ex jen kvůli dětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
784
23.5.21 09:25

Vypadnout z bytu by mel on, mate deti a on k nim odpovednost. I kdyby jsi mu mela platit,, najem,,. Sel by k milence a za pul roku bys ho mela zpatky. No ale co s nim pak, zejo… A na Slovensko bych fakt nejezdila hrat divadlo, to by se mu tak libilo. Nech si deti sverit do pece, stanovit alimenty. Ted musis byt tvrda, jinak z tebe bude hadr na podlahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2678
23.5.21 09:25

Kecá vám oběma a myslí, že mu to projde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
630
23.5.21 09:32
@andreakk píše:

Panáček to má dobře zařízený, dvě baby, kdo to má :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.
Ty se zařiď posle svého. Měla by ses odstěhovat, jeho nechat, ať se doprošuje, ale aby se doprošoval marně. Nechápu, proč si hraješ na rodinu, když žádná rodina nejste. Máš trochu sebeúcty?
Stáhni ho o prachy a vykopni ho ze svého života. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
23.5.21 09:40

Už v tom lednu bych odešla nebo měl odejít teda on k milence, když nehodlá přestat. Za 5000 bych se neponižovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
23.5.21 09:44

Ja bych konala rozvazne. Chvili zustan, nasetri penize, vybuduj zazemi kam se odstehujete, rozhodne se nestehuj do provizoria na rok se dvema detma. Pak budes delat zase zmeny pro tak male deti? A uz vubec si nevypisuj s milenkou, co to je za nesmysl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22851
23.5.21 09:45
@andreakk píše:

Dělej, jak chceš Ty. Milence nevypisuj, ona mu pistoli, aby s ní š. ukal předpokládám, že u hlavy nedržela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat