Nevěřím doktorce- ozvy miminka

Anonymní
22.1.20 15:20

Nevěřím doktorce

Hezký den :)
Jsem v 37.týdnu těhotenství a v pondělí jsem měla první ozvy. Miminko spalo, doktorka a sestra pořád lovily nějaký pohyb. Nic mi pořádně neřekly (ano, já vím, měla jsem se zeptat), pak jen doktorka řekla, že to stačí a odpojily mě. Vnitřní vyšetření ani utz už mi nedělaly. Příště už mám jít na kontrolu do nemocnice. Od toho pondělka jsem ale strašně nervózní, mimi v břiše se hýbe normálně, jak jsem zvyklá. Dneska jsem zkusila poslouchat s Angelsounds a jednou jsem slyšela rychle, pak pomaleji srdíčko, pak něco mezi. Pořád myslím na ten záznam. Nevím, jestli doktorce věřit. Ale zase si říkám, že kdyby bylo něco špatně, snad by to nenechala být. Přemýšlím, jestli třeba jet na pohotovost. Bude hloupé jim říct, že nevěřím svoji doktorce, zda by mi udělali ozvy a utz? Nebo si vymyslet, že hůř cítím pohyby, jestli by se na mě koukli?
Pochopím a neurazím se, když mi někdo napíše, že jsem hysterka. Já to totiž vím. Ale tak se o malé pořád bojím. Díky za každý názor.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12223
22.1.20 15:25

Když cítíš pohyby a slyšíš srdíčko, tak bych asi nepanikařila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12483
22.1.20 15:28

Je normální, že frekvence tepu není pořád stejná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1677
22.1.20 15:28

A to ti stačí, když ti neznámý člověk od počítače řekne, že to je v pořádku? :roll:
Kdyby bylo něco špatně se záznamem, tak by to určitě řekla a vyšetřila tě více. Zbytečně plasis nejenom sebe, ale i miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 15:29

Pohyby cítíš, srdce buší, nepanikařit. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
22.1.20 15:29

Neplašila bych :) jednou jsem u syna měla horší záznam a hned jsem musela jít ještě na jeden pod dohledem (tlouklo mu moc rychle srdíčko). Oni si to opravdu pohlídají, neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 15:30

Když by byl problém, poslala by tě dál.
Myslím, že se moc,,kontroluješ,, a pak to hrotíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 15:34

Mám podobný problém. Musíme věřit doktorce a brzo se dočkáme těch miminek :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 15:44

Kdyby nebyly ozvy v pořádku, tak by ti je natáčela znovu, případně by tě odeslala do porodnice. Takže nepanikař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11957
22.1.20 16:00

Nestresuj se zbytečně, to dítě to vnímá. Tedy pokud netoužís po tom, aby se ti narodilo úzkostné dítě… Nauč se zklidnit a říkat si, že je to v pořádku. Není důvod, aby nebylo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
726
22.1.20 20:05

Já jsem teď aktuálně ve 39 tt, minulý týden jsem zažila něco podobného na monitoru - jakmile jsem si lehla a připojili mě na něj, tak mimčo prostě spalo, sestře se to moc nelíbilo, jelikož oni by tam i rádi viděli ozvy při pohybu. Sedla jsem si potom do čekárny, zobla něco sladkého a hned se zase mimčo začalo vrtět. Jenže jakmile jsem zase lehla na druhý pokus, tak se stávka mimča opět opakovala - nicméně pár kopanečků tam bylo, takže doktor na to koukl a řekl, že prostě v tu dobu bylo spící (kéž by bylo takové, když se narodí). Jestli se dožiji zítřka 2v1, tak si snad monitor nechám dělat v sedě.
Pokud se u tebe mimčo normálně hýbe (není ten pohyb nějaký divný), tak bych byla v klidu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama