Nevím, co cítím, jsem zmatená

Anonymní
9.1.20 23:58

Nevím, co cítím, jsem zmatená

Dobrý den, no asi tak před pul rokem, možná i vic už, tak mě ostatní opili a já jsem skoncila s otravou krve v nemocnici (byla jsem v bezvědomí) a od ty doby se mi hur pamatuje nebo nevim co citim, co vlastně vůbec chci a koho chci. jsem celkove jiná a treba necitim ani bolest, to treba dřív, když mi někdo ublizil, tak jsem z toho byla porad smutna, brecela jsem a ted? nic. ani radost a smutek necitim. zkratka mi je poslední dobou vsechno jedno a já už nevim co s tím, ani už nevim, co mam se sebou delat. a když už jsme u toho, ze nedokážu prožívat emoce, tak i když se snazim masturbovat, tak taky nic necitim, je to divny, ale vazne jsem už zoufalá. nevíte někdo, co s tím?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
71
10.1.20 00:06

Co navštívit, nějakého odborníka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1649
10.1.20 00:14
@Anonymní píše:
Dobrý den, no asi tak před pul rokem, možná i vic už, tak mě ostatní opili a já jsem skoncila s otravou krve v nemocnici (byla jsem v bezvědomí) a od ty doby se mi hur pamatuje nebo nevim co citim, co vlastně vůbec chci a koho chci. jsem celkove jiná a treba necitim ani bolest, to treba dřív, když mi někdo ublizil, tak jsem z toho byla porad smutna, brecela jsem a ted? nic. ani radost a smutek necitim. zkratka mi je poslední dobou vsechno jedno a já už nevim co s tím, ani už nevim, co mam se sebou delat. a když už jsme u toho, ze nedokážu prožívat emoce, tak i když se snazim masturbovat, tak taky nic necitim, je to divny, ale vazne jsem už zoufalá. nevíte někdo, co s tím?

Namátkou se nabízí postraumatický stav, deprese… Vyhledej odborníka. Psychologa, psychiatra - každopádně by to bylo k psychoterapii a je možné, že i k nějaké medikaci, podle stavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
10.1.20 07:27

Muzes mit jeste sok, je to na psychiku sila, kdyz te odvezou, spital atd, ale spis spojujes dve veci dohromady.Jen bych rada rekla, ze nikdo te neopil, opila jsi se sama, do hrdla ti to nikdo nelil nasilim. Davej si na to sakra majzla. Budes asi mladunka, toto neni dobra cesta. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3066
10.1.20 08:27

Opila si se sama, predpokladam, ze nikdo to do tebe nelil po kyblech. Smutna zkusenost, ale snad dost naucna. Vyhledej psychologa, ten by mohl pomoci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat