Nevím, jak se zachovat

anonym 23
19.7.15 20:27

Nevim jak se zachovat

Nevim jak se zachovat…jak byste se zachovali vy, kdyz by manzel chtel jeste dite a vy uz ne, protoze by vam 3 stacili? Snazila jsem se manzelovi rict, ze uz potomka nechci, protoze mi to staci, ale on je jak smyslu zbaveny.Rekl mi, ze jsem nelidska zruda a bylo to. Sebralo me to a docela ranilo…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
19.7.15 20:31
@anonym 23 píše:
Nevim jak se zachovat…jak byste se zachovali vy, kdyz by manzel chtel jeste dite a vy uz ne, protoze by vam 3 stacili? Snazila jsem se manzelovi rict, ze uz potomka nechci, protoze mi to staci, ale on je jak smyslu zbaveny.Rekl mi, ze jsem nelidska zruda a bylo to. Sebralo me to a docela ranilo…

sebrala bych deti a doesla od nej aby se probral a zamyslel se nad sebou co je vlastne on zac :kytka: neverila bych mu a prestala k nemu citit cokoliv :pocitac: mezitimhle komropsmis neje udelat zadny takze ja bych mela jasno bud by se srovnal pochopil nebo bych ja odesla od nej :kytka: hulvat to je a divim se ze si to nechas libit 8)

• Citovat
  • Upravit
69307
19.7.15 20:31

Řekla bych mu, že on je nelidská zrůd, co si ještě ke všemu nevidí do huby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3695
19.7.15 20:33

Vy jste věřící, že chce mrskat tolika dětí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Nechala bych mu ty 3 děti a jela na dva tejdny k moři ať si to zkusí a ještě bych mu přivázala meloun k břichu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18629

@anonym 23 Asi by mě dost naprd. Pokusila bych se mu vysvětlit, že být těhotná, porodit, odkojit, přežít náročný cca první rok dítěte a vypiplat ho, být opět na x let mimo pracovní proces, nesocializovaná a v podstatě odkázaná na sociální dávku v podobě RP není žádná slast a že už mi to třikrát stačilo. Nehledě na praktickou stránku věci, že bychom třeba potřebovali 6 místné auto. A co když se povedou dvojčata?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18629
19.7.15 20:34
@LuckaPt píše:
Nechala bych mu ty 3 děti a jela na dva tejdny k moři ať si to zkusí a ještě bych mu přivázala meloun k břichu

Krásně napsané. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3695
19.7.15 20:34

Jinak tvé tělo, ty se staras určitě víc o děti než chlap, tvoje má být konecne rozhodnutí o počtu děti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2604
19.7.15 20:38
@truelly píše:

Takovéhle škatulkování a hlášky vážně miluju… :roll:
omlouvám se za OT

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
361
19.7.15 20:40
@truelly píše:

Proč mysliš, že věřici? My jsme věřici a stači nam 2 děti. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3695
19.7.15 20:41

Tak sorry, že neznám ani jednu nevěříci rodinu s více než třemi dětmi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
19.7.15 20:43

Řekla bych mu, že je děsnej nerozum, aby si pořizoval dítě s nelidskou zrůdou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
19.7.15 20:43
@LuckaPt píše:
:lol: :lol:

jinak zkus mu vysvětlit, že se momentálně na další dítě necítíš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20873
19.7.15 20:44

Řekl ti, že jsi nelidská zrůda? No ty bláho. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3695
19.7.15 20:46

Jo a pořídila bych si vhodnou antikoncepci, nevěřila bych mu, že by se mu chtělo nějak omezovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama