Nevím si rady se životem.

Anonymní
27.8.21 10:52

Nevím si rady se životem.

Ahoj maminky a vlastně všechny ženy tady.

Mám za sebou desetileté manželství, které nedopadlo zrovna nejlépe. S bývalým manželem normálně fungujeme co se týče děti a komunikace je na normální úrovni. Mě však trápí přítel. Můj přítel má 6 letou holčičku (kterou samozřejmě miluji), ale objevila se nám jedna bývalá přítelkyně s oznámením, že je těhotná. Vztah sní měl ještě přede mnou.. Na testy samozřejmě půjde. Miluji přítele, a malého pokud bude jeho samozřejmě příjmu. Bohužel mě ale trápí přílišná komunikace mezi ním a jeho bývalou. Jsem doopravdy jen žárlivá? Už jsem dokonce přemýšlela i nad rozchodem… Jen, že nevím zda to nebude bolet ještě více než zůstat. Naše děti už si na sebe neuvěřitelně zvykly a já mám strach, že je tím raníme.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6215
27.8.21 11:03
@Anonymní píše:
Ahoj maminky a vlastně všechny ženy tady.Mám za sebou desetileté manželství, které nedopadlo zrovna nejlépe. S bývalým manželem normálně fungujeme co se týče děti a komunikace je na normální úrovni. Mě však trápí přítel. Můj přítel má 6 letou holčičku (kterou samozřejmě miluji), ale objevila se nám jedna bývalá přítelkyně s oznámením, že je těhotná. Vztah sní měl ještě přede mnou.. Na testy samozřejmě půjde. Miluji přítele, a malého pokud bude jeho samozřejmě příjmu. Bohužel mě ale trápí přílišná komunikace mezi ním a jeho bývalou. Jsem doopravdy jen žárlivá? Už jsem dokonce přemýšlela i nad rozchodem… Jen, že nevím zda to nebude bolet ještě více než zůstat. Naše děti už si na sebe neuvěřitelně zvykly a já mám strach, že je tím raníme.

Prosimte neprehanej to s tou dobrotou. Podle toho co pises, ze znate pouze nekolik tydnu a uz jeho dceru milujes, deti neveritelne zvykle atd…
Je pravdepodobne ze pritel pujde za byvalou pritelkyni a spolecnym ditetem. Vzdyt se jeste ani poradne neznate…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24777
27.8.21 11:18

Jak dlouho jste spolu s tím přítelem?
Teď se může stát tisíc a jedna věc, on se může vrátit k té těhotné bývalce, ona může dělat zle, může začít z chlapa neúměrně tahat peníze,… takže bych teď použila vyčkávací taktiku.
Co znamená, že spolu hodně komunikují? Ono sama víš, že s těhotenstvím se pojí hodně zařizování, navíc, už budou vždycky v kontaktu přes dítko. Pokud se bojíš, že ti chlap odejde zpátky k ní - jo, může se to stát, a ty s tím v tuhle chvíli moc neuděláš ( a třeba to pro ně i pro to dítko bude lepší).
Příteli bych asi řekla, že mi vadí/ubližuje, že jsou spolu v kontaktu víc, než je podle tebe nutné, a jestli by to nešlo zmírnit. Ono je taky rozdíl, jestli si jednou za týden zavolají, co nového, nebo jestli spolu visí na tel. dnes a denně a k tomu se ještě schází třeba…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17936
27.8.21 11:26

Tady nám zas hoří jedna postarší stodola…miluju malou, miluju přítele, děti si neuvěřitelně zvykly…v pár měsících… tady pomůže jen pořádná cisterna vody, nebo aspoň ta plodová od zatěhulkované bývalky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
27.8.21 11:34

Nepřeháníš trochu s tím sebeobětováním? Vždyť jak dlouho se můžete znát? A taková radost z toho, že přítel náhodou čeká dítě s bývalkou… o rozchodu přemýšlíš správně. Takže momentálně řešíš jedno jeho dítě a jednu ex a v budoucnu budeš řešit 2 ex a 2 děti. Tohle zní výhledově jako šílenost. Navíc přítel asi bude celkem přelétavý. Snad je tak skvělý, že ti to vynahrazuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
27.8.21 11:44

Docela by pomohla informace, jak dlouho jste spolu, ale pokud z nebe spadla těhotná bývalka, tak asi moc ne..
Vyprdni se na to.. Už teď zarlis a až budou tutat kolem mimina, bude to ještě horší (nebo si nedej bože taky rychle pořídís mimino, ať ji doženes).
Ostatně partner, který jen tak kolem sebe plodí, mi nepřijde jako výhra roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1472
27.8.21 11:45

Tak čeká s ní dítě, je jasný, že spolu budou hodně komunikovat. pro to dítě je samozřejmě dobře, že se jako otec zajímá. Je otázka, jestli se ty přes to dokážeš přenést, být natolik tolerantní. Já přiznávám, že bych to nedokázala a pustila bych ho k vodě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2854
27.8.21 11:48
@Anonymní píše:
Ahoj maminky a vlastně všechny ženy tady.Mám za sebou desetileté manželství, které nedopadlo zrovna nejlépe. S bývalým manželem normálně fungujeme co se týče děti a komunikace je na normální úrovni. Mě však trápí přítel. Můj přítel má 6 letou holčičku (kterou samozřejmě miluji), ale objevila se nám jedna bývalá přítelkyně s oznámením, že je těhotná. Vztah sní měl ještě přede mnou.. Na testy samozřejmě půjde. Miluji přítele, a malého pokud bude jeho samozřejmě příjmu. Bohužel mě ale trápí přílišná komunikace mezi ním a jeho bývalou. Jsem doopravdy jen žárlivá? Už jsem dokonce přemýšlela i nad rozchodem… Jen, že nevím zda to nebude bolet ještě více než zůstat. Naše děti už si na sebe neuvěřitelně zvykly a já mám strach, že je tím raníme.

No, a chceš být partnerkou svého přítele, nebo vychovatelka jeho dětí? :think:
Jako, nic proti vychovatelkám a milenkám v jednom, jedna Francouzka to před pár sty lety takhle dotáhla až na manželku krále Francie. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10802
27.8.21 12:03

Objevila se nam jedna byvala pritelkyne? Kolik jich bylo? Kolik se jich jeste muze jakoze objevit a jakoze tehotnych?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34670
27.8.21 12:03
@Anonymní píše:

Jste spolu pár měsíců a už seznamujete děti. No nic. Jestli je těhotná s ním, pro mě by to už byla stopka. A chvíli bych se stýkala jen se ženami. Pro jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4742
27.8.21 12:04

To jste spolu takovou chvilku nebo bývalka zjistila, že je v tom až před porodem? Zamyslela bych se nad tím, jestli se fakt chci takhle moc obětovat a jestli ten rozsévač za to stojí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10802
27.8.21 12:05
@ropucha 02 píše:
No, a chceš být partnerkou svého přítele, nebo vychovatelka jeho dětí? :think:
Jako, nic proti vychovatelkám a milenkám v jednom, jedna Francouzka to před pár sty lety takhle dotáhla až na manželku krále Francie. :pankac:

Jenze tady nejsme ve Francii, ze jo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34670
27.8.21 12:07
@_BBQ_s píše:
Jenze tady nejsme ve Francii, ze jo :mrgreen:

Spíš to byla chvilku taková divná švédská trojka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27134
27.8.21 12:20

Znáš ho max půl roku, ale už miluješ i jeho dceru? Nejdete na to nějak hopem a ještě mu budeš trpět ex těhotnou :roll:
Máš to za potřebí? Ať si srovná on vlastní život ale bez tebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10887
27.8.21 12:31

Chudáci děti. Jste spolu pár měsíců i s cestou a už jim tak pletete hlavy. Proč nerandite nějakou dobu sami, než budete vědět jestli to bude fungovat. Nepochopim. To jestli moc komunikuje s bývalou těžko posoudit, nepises nic konkrerniho. Budou mít spolu nejspíš dítě, takže ona v jeho životě bude už napořád a bude s ní komunikovat tak jako ty s ex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat