Nevím, co se životem

Anonymní
27.6.13 19:21

Nevím,co s životem..

Ahoj, jdu k Vám pro radu, nebo nevím, možná se jen vypovídat z tohohle všeho.
Jsem na RD a ještě rok a kousek budu, malá pak půjde do školky kousek od našeho domu. Muž dělá dvousměnný provoz - ranní a odpolední, za cca 14 tisíc čistého. Já mám RD momentálně se všemi příspěvky 7500,–. Ale to není to nejdůležitější.
Důležité je momentálně to, že pracuji už zhruba 3 měsíce na místě, které mě naprosto naplňuje, jsem s ním stoprocentně spokojená, a jsem pyšná, že pracuji zrovna zde, vzhledem k tomu, že jsem naprosto bez praxe a hned po maturitě jsem šla na RD. Proto si vážím toho, že jsem zrovna zde, na částečný úvazek a po RD na plný pracovní poměr, kdy budu mít 18.000,– + stravenky + příplatky za noční a víkendy, což je pro mě báječné a skoro sen, vzhledem k vlastnímu bydlení a nízkému nájmu. Ale teď, proč sem píši.. máme skoro dvouletou dcerku, kterou muž vzorně hlídá, hrají si, nemá problém vykoupat apod. to vše je naprosto v pořádku. Naopak když pracuje muž, blbneme spolu, chodíme ven, výlety, o víkendech jezdíme spolu na výlety, do heren, apod. to vše o. k.
Ale nějak to na mě padlo, třeba dnes, když jsem před chvilkou přišla z práce, dala jsem si spršku, v lednici mi připravil muž jídlo, já jim budu až rozmrznou péct na zítřek pstruhy, ale sedl si k PC a hraje..když jsme se celý den neviděli a to samé zítra.
Nějak mě to zarazilo, na jednu stranu chápu, že si dáchne od malý, když ji má na krku celý den (hráli si v domečku 1m x 1m) :mrgreen:, což chápu, ale nějak mě to zamrzelo.. :think:
Jinak vím, že tohle doma nemá každý. Nechlastá, netluče mě, peníze mi dává skoro všechny co vydělá (však taky říká, jaké to je makat a výplatu odevzdávat :mrgreen: :mrgreen: ), v tomhle žádné problémy nejsou.. vlastně asi nejsou obecně, možná jsou v mé hlavě… ;) :?:

Děkuji za vyslechnutí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3853
27.6.13 19:25

Řekla bych, že máš akorát špatnou náladu a špatnej den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.13 19:27
@audik píše: Řekla bych, že máš akorát špatnou náladu a špatnej den…

I to je možné.. přitom v práci se mi dnes dařilo.. :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
9755
27.6.13 19:28

A na co se ptas?
Jak nevis co s zivotem???
Vsak ho mas naplanovany!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1596
27.6.13 19:28

Takže jediný problém je že si s tebou manžel nepokecal a sedl si k pc? pak teda nechápu ten nadpis NEVÍM CO S ŽIVOTEM :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.6.13 19:29

Promin, ale nejak z tveho prispevku moc nechapu, v cem je problem? Ani jak to souvisi s nadpisem :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.13 19:29

Nevím, jak mám nadpis opravit.. :?:
Asi ano, asi jsem čekala, že se alespoň zeptá, co nového v práci, a tak.

• Citovat
  • Nahlásit
5342
27.6.13 19:31

To je tim osklivym pocasim, chvili tropy pak zas leje… Na cloveka to pak pada a ani nevi proc. Jdi si neco pekneho koupit, zajdi ke kadernikovi nebo s rodinkou do restaurace. Udelejte si o vikendu oraz ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64603
27.6.13 19:32

Špatný den.. to má každý.. nech to plavat.. vem si, jak Ty jsi ráda, když manžel přijde, že nachvílu můžeš dát nohy na stůl a vypnout.. celý den pečoval, taky si může oddechnout, ni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.13 19:33
@martina.se píše: Špatný den.. to má každý.. nech to plavat.. vem si, jak Ty jsi ráda, když manžel přijde, že nachvílu můžeš dát nohy na stůl a vypnout.. celý den pečoval, taky si může oddechnout, ni?

Jojo samozřejmě, to vím, to vše vím, ale taky to u vás takhle funguje? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.13 19:37

U nás to funguje hůř! manžel chodí až v 8 večer děti koupu já, večeři dělám jí, uklízím já peru já. Když přijde domů je unavený moc nemluví, někdy chce sex někdy ne je to na palici a štve mě to.ty bud ráda za to že manžel ti pomáhá.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.13 19:41
@Anonymní píše:
U nás to funguje hůř! manžel chodí až v 8 večer děti koupu já, večeři dělám jí, uklízím já peru já. Když přijde domů je unavený moc nemluví, někdy chce sex někdy ne je to na palici a štve mě to.ty bud ráda za to že manžel ti pomáhá.

Rozumím.. jojo, ráda určitě jsem, to ne že ne. Doufám, že to nevyznělo, jako bych nic nedělala, vařím, peču, peru, normálně funguji a starám se o rodinu.

• Citovat
  • Nahlásit
13183
27.6.13 19:47

Možná seš malilinko marnotratná :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
27.6.13 19:51

Ja te chapu, taky nekdy upadnu do „depky“ kvuli nejake uplne kravine a druhy den vubec nevim, proc to bylo.
ale myslim, ze i ty vis, ze vlastne problem nemas, proste nekdy se tak sejde nalada, pocasi a erupce na slunci a cloveku proste neni do zpevu.
jo a to s tim pocitacem delam taky. kdyz prijde manzel o pul devate domu, tak mu vrazim prcka a jdu tlemit do netu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5077
27.6.13 19:51

No hele, klid. Vždyť se nic neděje. Pečuje o dítě, uvaří jídlo, tak co bys víc chtěla. A povídat si můžete až půjde malá spát nebo taky ne. Holt každý občas chce vypustit a užít si chvilku klidu a mít čas jen pro sebe.
U nás, a mých kolegyň, to vypadá následovně. Manžel hlídá tak, že leží na gauči a děti demolují byt. Když má dobrý den, tak uvaří, ale tím to hasne. Dětem se samozřejmě i věnuje, vezme je ven. Jenže, já dorazím po 12ti hodinové šichtě domů a hádej co mě čeká? Dvě rozdivočelé špinavé děti, doma bordel jako by nás vykradli a chlap s úlevným povzdechem a slovy jak je unavený padne na gauč a nemluví, nevnímá. Takže já usměrňuji děti, uklízím byt a nakonec odpadnu taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat