Reklama

Nevíme si rady s úkolem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nothing.1
Nováček 2 příspěvky 25.03.18 22:13
Nevíme si rady s úkolem

Dobrý den, syn má do školy úkol a nevíme si rady ani jeden, tak bych prosila o pomoc s tímto úkolem. Zadání zní „vymysli 5 vět jednoduchých s několikanásobným podmětem, přísudkem, předmětem a přívlastkem“. Předem děkuji za odpověď????

Reklama

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2164 příspěvků 25.03.18 22:15

@Nothing.1
Petr a Pavel videli nasi tetu.
Podmet podmet prisudek privlasek predmet

tini
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 5 inzerátů 25.03.18 22:19

Vse ma byt nekolikanasobne v jedne vete? Napada me neco jako:Kun a pes bezeli a skakali rozkvetlou jarni loukou a polem.

Nothing.1
Nováček 2 příspěvky 25.03.18 22:21

@tini ano má, děkuji.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22824 příspěvků 25.03.18 22:59

@Nothing.1 Jděte spát, ráno moudřejší večera. Dělat v tuhle hodinu úkol, tak nevymyslím, ani větu jednoduchou.

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 25.03.18 23:08

@Nothing.1 8o :roll:

Bábrdl
Generální žvanilka 20927 příspěvků 25.03.18 23:17
@Nothing.1 píše:
Dobrý den, syn má do školy úkol a nevíme si rady ani jeden, tak bych prosila o pomoc s tímto úkolem. Zadání zní „vymysli 5 vět jednoduchých s několikanásobným podmětem, přísudkem, předmětem a přívlastkem“. Předem děkuji za odpověď????

Máma a táta mi zařídili a zaplatili drahou a honosnou svatbu i luxusní a extravagantní hostinu. :mrgreen:

rokris
Kelišová 5751 příspěvků 26.03.18 07:05
@Bábrdl píše:
Máma a táta mi zařídili a zaplatili drahou a honosnou svatbu i luxusní a extravagantní hostinu. :mrgreen:
:mrgreen:

JanaBlahova
Stálice 62 příspěvků 26.03.18 14:54
@Bábrdl píše:
Máma a táta mi zařídili a zaplatili drahou a honosnou svatbu i luxusní a extravagantní hostinu. :mrgreen:
:D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama