Nevíme si rady s úkolem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nothing.1
Nováček 2 příspěvky 25.03.18 22:13
Nevíme si rady s úkolem

Dobrý den, syn má do školy úkol a nevíme si rady ani jeden, tak bych prosila o pomoc s tímto úkolem. Zadání zní „vymysli 5 vět jednoduchých s několikanásobným podmětem, přísudkem, předmětem a přívlastkem“. Předem děkuji za odpověď????

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 25.03.18 22:15

@Nothing.1
Petr a Pavel videli nasi tetu.
Podmet podmet prisudek privlasek predmet

tini
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 6 inzerátů 25.03.18 22:19

Vse ma byt nekolikanasobne v jedne vete? Napada me neco jako:Kun a pes bezeli a skakali rozkvetlou jarni loukou a polem.

Nothing.1
Nováček 2 příspěvky 25.03.18 22:21

@tini ano má, děkuji.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22858 příspěvků 25.03.18 22:59

@Nothing.1 Jděte spát, ráno moudřejší večera. Dělat v tuhle hodinu úkol, tak nevymyslím, ani větu jednoduchou.

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 25.03.18 23:08

@Nothing.1 8o :roll:

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 21465 příspěvků 25.03.18 23:17
@Nothing.1 píše:
Dobrý den, syn má do školy úkol a nevíme si rady ani jeden, tak bych prosila o pomoc s tímto úkolem. Zadání zní „vymysli 5 vět jednoduchých s několikanásobným podmětem, přísudkem, předmětem a přívlastkem“. Předem děkuji za odpověď????

Máma a táta mi zařídili a zaplatili drahou a honosnou svatbu i luxusní a extravagantní hostinu. :mrgreen:

rokris
Kelišová 6256 příspěvků 26.03.18 07:05
@Bábrdl píše:
Máma a táta mi zařídili a zaplatili drahou a honosnou svatbu i luxusní a extravagantní hostinu. :mrgreen:
:mrgreen:

JanaBlahova
Stálice 62 příspěvků 26.03.18 14:54
@Bábrdl píše:
Máma a táta mi zařídili a zaplatili drahou a honosnou svatbu i luxusní a extravagantní hostinu. :mrgreen:
:D
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >