Nevolnost nad ránem - těhotná nejsem

Anonymní
10.4.20 18:00

Nevolnost nad ránem

Dobrý den občas mě trápí nevolnost nad ránem probudí mě to tak kolem 4 hodin ráno a trvá to tak hodinu strašně mě bolí žaludek a mám pocit na zvracení těhotna nejsem. Mám z té nevolnosti strach že se to bude vracet častěji vůbec nevím co by to mohlo být. Už se mu to párkrát stalo není to každé ráno.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
626
10.4.20 18:06
@Anonymní píše:
Dobrý den občas mě trápí nevolnost nad ránem probudí mě to tak kolem 4 hodin ráno a trvá to tak hodinu strašně mě bolí žaludek a mám pocit na zvracení těhotna nejsem. Mám z té nevolnosti strach že se to bude vracet častěji vůbec nevím co by to mohlo být. Už se mu to párkrát stalo není to každé ráno.

A nenacpeš si pupek před spaním?? Nejíš něco těžkého??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 18:09

@Zlobolka123 občas neco před spaním pojím aj těžkeho včera jsem večer jedla brambůrky ja vim že je to kraviny jest takové věci před spaním ale jindy mi to nevadí a dneska me to pravě probudilo a bylo to fakt snad nejhorší z toho všeho co mě tak bývalo zle

• Citovat
  • Nahlásit
1253
10.4.20 18:13

Asi to bude chtít endoskopii… :nevim: Jestli nemáš vředy, nebo něco se záklopkou. Zkus si při spaní víc podložit hlavu a hrudník, jestli bude nějaká změna. Pokud to pomůže, tak to může být ta záklopka. Jo, a čínská medicína má takové tabulky, kde je napsáno, že v kterém čase se v noci budíš, tak ten který orgán má nějaký problém, tak na to možná taky koukni na googlu, já si to z hlavy nepamatuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1253
10.4.20 18:14

Ještě mě napadá žlučník, jestli to máš po mastném… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 18:33

@listento byla jsem na ultrazvuku ale takto mi nic nenašli na ty další vyšetření s hadicí mam opravdoví strach. Mamka mi říka jak bych mohla mít v 17ti vředy. Mám nejaké problémy se stresem a z uskosti bohužel jsem se ještě nedostala k psychiatrovi každý večer beru peritol od určitého dne mám strach opustit dům kvůli tomu že mi bude špatně :,( jsem fakt už nesmťastna že v 17ti se nemůžu normalně bavit protože mi je furt špatně

• Citovat
  • Nahlásit
10897
10.4.20 21:49

Takže to bude nervama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie