Nevolnost po IUI

5
15.10.23 10:17

Nevolnost po IUI

Ahoj.
Měla jsem tu příspěvek asi 3 měsíce zpátky. A po všem to přemýšlení, jsme do toho s mužem šli :) jupí (naše testy v cajku)
A teď můj dotaz:
Jsem 21.Dc, 10.den po IUI.na testech už ani Ovitrelle není moc znatelný, nebo jsem slepá.
Nicméně, samozřejmě beru hormony.
Ale - bolí mě divně prsa, dole mám divný tlak, skoro jak před menses. Ovulaci jsem měla určitě z levého vaječníku a tu stranu jakoby „cítím“. Dneska je mi od rána na zvracení, trošku žaludek na vodě. Každopádně na testech už ani dušíci z injekce, ale dneska jsem objevila toto něco zvláštního, přisuzují to spíše asi špatnému testu (ale je to stále stejná značka, kterou jedu)… Náladu mám jak na houpačce, snažím se samozřejmě nemyslet, nepropadat panice (haha) a na krev samozřejmě půjdu, ale až v pátek… Měl to někdo podobně? Myslíte, že…by??? :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
211
16.10.23 22:59

Něco malo tam fakt vidím, ale neradovala bych se předčasně, měla jsem to úplně stejně po KET dvakrát a nakonec z toho nic nebylo… Ty,,priznaky'' mohou být z léků nebo taky v hlavě. Každopádně držím pěsti :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 165 recenzí

Digital

  • (4.2) + 98 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová