Nevypije, kolik by měl

Anonymní
26.2.20 09:36

Nevypije kolik má

(prosím anonym kvůli rodině) Ahoj, mám dvou a půl měsíční holčičku. Od pátku je na um, včera jsme byli u doktorky a říkala že by mela vypít na svoji váhu 4500g 120ml. Jenže dcera mi to prostě nevypije… Pije 7× denně, jednou si dá 90, po druhé i těch 120. V noci 130.. Je to takový problém? :think: :,( Jsem z toho na nervy, ale prostě když nechce tak nechce..dostava po 2.5-3 hodinách… V noci se vzbudí 1×.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11031
26.2.20 09:40

A na UM jste přešly proč? Já bych jí to každopádně nenutila, i 90 je dost! Pokud máte UM kvůli váze, tak jí dávej teď kolik chce a za týden můžete skočit na převážení, zda přibírá. A až pak bych dělala nějaké závěry. Podtlakem to do ní stejně nedostaneš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13700
26.2.20 09:45

Klid, dítě vypije tolik, kolik potřebuje. Děti nejedou podle tabulek, neumí totiž číst. Ty taky přece nesníš pokaždé stejné množství jídla. Hoď se do klidu, důležitý je váhový přírůstek za měsíc, jestli vypije 90 nebo 120 je fakt jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.20 09:46

@unuděná Na um jsme kvůli mým zdravotním problémům.. Připadá mi že se děti už berou jako stroje :think:

• Nahlásit
  • Citovat
346
26.2.20 09:53

Syn 3 měsíce, skoro 7kg pije tolik kolik chce on. Doktorku v tomto neposlouchám. Někdy mi syn vypije 120ml, někdy jen 90ml, před spaním dokonce 150ml.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2514
26.2.20 10:05

Hele co naděláš, víc toho do ní stejne nedostaneš. Pokud je mimčo spokojený, tak bych to neřešila. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1452
26.2.20 10:10

Ja si asi do 6 mesicu psala, v kolik hodin kolik vypila ml (uz přepočítáno na mleko- tzn 120 ml vody= 130 mleka atd), a vzdy vecer secetla, abych orientacne vedela, jestli se dostala aspon přes 800 ml/den. Pocitala jsem to od pulnoci do vecera. Jednou 90 ml, jednou 160ml a bylo ji to akorat. Kdybych ji cpala vic, nez chtela, vyblinkala by to a nemela by vubec nic.. Byly dny, kdy měla sotva 600 ml a jindy zase 1200 ml. Dr mela takovy reci, ze jsem presla v pul roce k jine a ta souhlasila, at ji davam jak dcerka chce, kdyz pribira akorat..

Příspěvek upraven 26.02.20 v 10:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11031
26.2.20 10:10
@Anonymní píše:
@unuděná Na um jsme kvůli mým zdravotním problémům.. Připadá mi že se děti už berou jako stroje :think:

V tom případě si s tím rozhodně nelam hlavu. Kdyby to bylo kvůli malým přírustkům dítěte, tak by třeba stálo za to jí v noci ještě jednou vzbudit, ale takhle vůbec. Přece dokud jsi kojila, tak jsi taky nehlídala, kolik dítě vypije a vsaď se, že tabulkových 120 nedalo skoro nikdy ;) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama