Nežádoucí iniciály u dcery - váš názor

Anonymní
28.3.21 11:03

Nežádoucí iniciály u dcery - váš názor

Ahoj, máme vybrané jméno pro dceru Sylvie Marie, jenže máme příjmení začínající na S, tak by dcera měla iniciály S. M.S. Teď nad tím přemýšlím, zda je to vhodné, jestli se jí nebudou děti smát atd. Co si o tom myslíte? Byl by to u vás důvod to jméno nedát? Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7182
28.3.21 11:05

:D Je to úsměvné, ale důvod nedat jméno by to pro mě nebyl, jsou horší zkratky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 11:07

Mám iniciály SS :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
7595
28.3.21 11:08

A kolikrát za zivot ty inicialy použije?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52928
28.3.21 11:09

Taky může mít P. M.S.
To máš ty brouka v hlavě. Iniciály nikdo neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
604
28.3.21 11:09

Nechápu ty dvě jména. Nebo je dejte naopak. :lol: A silně pochybuji, že bude denně využívat iniciály. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16003
28.3.21 11:10

Tak P. R.D. by byl horší.

Ale obecně - inicály víceméně nikde nepoužíváš, takže pokud jí to nebude vyšívat na oblečení jako monogram, tak si toho nikdo nemusí všimnout.

A teda děti se vysmívají čemukoliv když je člověk vhodná oběť - tedy dítko, které si s úzkostí moc neumí poradit a při dráždění zamrzne. Takže pokud si vylosuje nešťastnou kombinaci temperamentu a výchovy kde se s úzkostí a frustrací nenaučí zacházet kosntruktivně, tak se jí budou vysmívat buď kvůli inicálám nebo kvůli nosu, nebo kvůli vlasům, nebo kvůli tričku, nebo kvůli tomo co nosí ke svačině…

V okamžiku kdy se vám povede vychovat dceru tak, že bude zvládat v kolektivu dětí fungovat tak, že odrazí případné testování, jestli je vhodná oběť na posměch či rovnou šikanu, tak nebude vadit ani kdyby se jmenovala Polulina Permaneta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31326
28.3.21 11:10
@Anonymní píše:
Ahoj, máme vybrané jméno pro dceru Sylvie Marie, jenže máme příjmení začínající na S, tak by dcera měla iniciály S. M.S. Teď nad tím přemýšlím, zda je to vhodné, jestli se jí nebudou děti smát atd. Co si o tom myslíte? Byl by to u vás důvod to jméno nedát? Díky.

Horší by bylo S. O.S. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
28.3.21 11:11

Rozhodně lepší, než třeba ODS. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52928
28.3.21 11:13
@Aquarius79 píše:
Rozhodně lepší, než třeba ODS. :pankac:

SPD a nebo všechny zkratky těch…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
28.3.21 11:13

Neřešila bych to. Já mám Aničku a příjmení je na L, takže když byly ve třídě 2 Anny, tak měla zkratku Anna L. ( tak snad děti nejsou stejně pervezni jak já :mrgreen: ). Když jsme vybírali jména, tak mě to ani nenapadlo :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15030
28.3.21 11:21

Dcera, partner a jeho otec mají všichni iniciály SS :mrgreen: Ani jeden zatím žádnou újmou netrpí.
Děti se budou smát čemukoliv. Když budou chtít, tak si něco najdou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15030
28.3.21 11:22
@Sůvička80 píše:
Neřešila bych to. Já mám Aničku a příjmení je na L, takže když byly ve třídě 2 Anny, tak měla zkratku Anna L. ( tak snad děti nejsou stejně pervezni jak já :mrgreen: ). Když jsme vybírali jména, tak mě to ani nenapadlo :(

Mě to vůbec nenapadlo, dokud jsem si nepřečetla závorku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20678
28.3.21 11:23

Mě by spíš vadila Silvie Marie než iniciály

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52998
28.3.21 11:26