Nezajímavá pro muže?

Anonymní
30.8.21 18:37

Nezajímavá pro muže?

Naprosto běžně se mi stává, že muž, který se mi líbí, o mě nemá zájem. Nikdy se mi nestalo, aby nějaký můj „objev“ mé city opětoval. Říkám si, čím to je. Nejsem si vědoma toho, že bych dělala něco špatného, co by je odrazovalo. Napadlo mě, že jsem pro muže asi nezajímavá, nudná. Je nějaký způsob, jak to změnit?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
5468
30.8.21 18:44
@Anonymní píše:
Naprosto běžně se mi stává, že muž, který se mi líbí, o mě nemá zájem. Nikdy se mi nestalo, aby nějaký můj „objev“ mé city opětoval. Říkám si, čím to je. Nejsem si vědoma toho, že bych dělala něco špatného, co by je odrazovalo. Napadlo mě, že jsem pro muže asi nezajímavá, nudná. Je nějaký způsob, jak to změnit?

Kolik ti je a jak vypadas?

• Nahlásit
6590
30.8.21 18:46

Kolik ti je? Možná jsi jen ještě nepotkala toho pravého..

• Nahlásit
Anonymní
30.8.21 18:49

Je mi 26 let. Ohledně vzhledu se nedokážu hodnotit, ale řekla bych, že vypadám úplně normálně, jako každá druhá. Pravda, v pubertě to byla bída a vypadala jsem hrozně, ale zapracovala jsem na sobě.

• Nahlásit
348
30.8.21 19:08

Jako bys popisovala moje mládí - to se mi snad nestalo, aby někdo, koho jsem chtěla a dala jsem mu to nějak najevo, se chytil. Pak už mě to odradilo cokoliv dělat. Čím to bylo, nevím. U mě myslím dělal hodně vzhled, nikdy jsem nebyla žádná kráska a neměla asi ten „správný vzhled“, na který by kluci letěli. Neuměla jsem flirtovat, konverzovat, celkově jsem taková trubka :D
Pak jsme se jednoho dne nečekaně sblížili s manželem a jsem ráda, že je to hledání protějšku za mnou.
Poradit neumím, u mě pomohlo nechat to být a nehledat a dělat si svý… pak se nečekaně se objevil manžel.

• Nahlásit
5468
30.8.21 19:13

Možná si vybíráš muže na které nemáš. Možná po tobě někdo jede a toho si nevšímáš protože jedeš po někom jiném co si nevšímá tebe.

• Nahlásit
Anonymní
30.8.21 19:13
@kyslík píše:
Jako bys popisovala moje mládí - to se mi snad nestalo, aby někdo, koho jsem chtěla a dala jsem mu to nějak najevo, se chytil. Pak už mě to odradilo cokoliv dělat. Čím to bylo, nevím. U mě myslím dělal hodně vzhled, nikdy jsem nebyla žádná kráska a neměla asi ten „správný vzhled“, na který by kluci letěli. Neuměla jsem flirtovat, konverzovat, celkově jsem taková trubka :D
Pak jsme se jednoho dne nečekaně sblížili s manželem a jsem ráda, že je to hledání protějšku za mnou.
Poradit neumím, u mě pomohlo nechat to být a nehledat a dělat si svý… pak se nečekaně se objevil manžel.

Co je „správný vzhled“? To je právě ten největší problém. Hlavně, aby měla slečna pěkná prsa, hezký zadek, jednoduše aby byla kráska. To ostatní není důležité.

• Nahlásit
29760
30.8.21 19:14

A co čekáš? Vášeň a ohňostroj?

• Nahlásit
Anonymní
30.8.21 19:15
@Náměsíčná píše:
Možná si vybíráš muže na které nemáš. Možná po tobě někdo jede a toho si nevšímáš protože jedeš po někom jiném co si nevšímá tebe.

Myslím si, že každý má na každého. Nemám ráda takovéto „na toho nemáš, ten je mimo tvojí ligu“ apod. Jako by byli něco víc.

• Nahlásit
29760
30.8.21 19:17
@Anonymní píše:
Myslím si, že každý má na každého. Nemám ráda takovéto „na toho nemáš, ten je mimo tvojí ligu“ apod. Jako by byli něco víc.

Když na to tedy nevěříš, kde si myslíš, že máš problém? :think:

• Nahlásit
7140
30.8.21 19:25
@Anonymní píše:
Myslím si, že každý má na každého. Nemám ráda takovéto „na toho nemáš, ten je mimo tvojí ligu“ apod. Jako by byli něco víc.

Vazne takovemu nesmyslu cos napsala veris?

Tak proc jsi teda bez chlapa, kdyz mas na kazdeho? :think:

• Nahlásit
115
30.8.21 19:26
@Anonymní píše:

Ano, do vztahu nepatri pomerovanie, mindraky. Nadviazat partnersky vztah nie je vobec lahke (taky ten kvalitny podla mna). Mozno este potrebujes zit rozne druhy vztahov, dozriet pre ten partnersky a potom to pride ako pisala kyslik

• Nahlásit
5468
30.8.21 19:27
@Anonymní píše:

Jo tak přemýšlejme dál čím to je.

• Nahlásit
1821
30.8.21 19:32
@Anonymní píše:

Tak to holt asi myslíš špatně :D

• Nahlásit
261
30.8.21 19:35
@Anonymní píše:

Tak s tímto názorem už tuším, v čem je problém😅 pracuji občas jako modelka, sem tam něco nafotím a dělám hostesku na okruhu, to vše při VŠ a ani ve snu by mě nenapadlo říct, “že každý má na každýho”. Nedokážu si, s prominutím, představit nádherného sexy lékaře, který chodí s nějakou ušmudlanou silnější holkou se základním vzděláním🤷🏼‍♀️

Příspěvek upraven 30.08.21 v 19:37

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat