Nezávislé batole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.15 08:55
Nezávislé batole

Porad cekam, kdy přijde ta chvíle, že se ke mně můj nyní 18 syn přítulí a bude mi dávat najevo, že mě potřebuje… u nás tomu totiž takhle není. Žádná separační úzkost u nás nebyla - je to správně? Syn je prostě samostatná jednotka, zmeni se to někdy? :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pincenza
Závislačka 3511 příspěvků 18.10.15 09:13

Buď ráda. Dala jsi mu pocit jistoty a bezpečí. Ví, že tu seš a to mu asi stačí no. :mrgreen:

Fíková
Kelišová 6101 příspěvků 18.10.15 09:24

Moje dcera byla taky taková. Vlastně pořád je. :mrgreen: Teď jsou jí tři a občas už se tulit přijde, ale žádný ocásek to fakt není.

Suzuveverka
Kelišová 5020 příspěvků 18.10.15 09:26

Jako matka malé závislačky můžu jen závidět ;-) Synovi to asi takto stačí, v okolí mám taky takové samostatné děti.

Vicky12
Kecalka 394 příspěvků 18.10.15 09:30

Moje je taky a je to fajn :)

Senayle
Závislačka 4560 příspěvků 18.10.15 09:30

Synkovi bude 22 měsíců a je přesně takový jak píšeš. Když se s ním chci pomazlinkovat, tak si ho musím chytit a i tak mě odstrkuje. :mrgreen: Ale občas když mu řeknu, aby mi dal pusu, tak dá, ale to ho musím držet v náručí. Sám prostě nepřijde. Chápu jak jak se cítíš. Taky mě to mrzí, ale takový prostě je. Ale zase si říkám, že je to lepší než mamánek od kterého bych neměla na krok. :kytka:

kopejka
Echt Kelišová 9716 příspěvků 18.10.15 09:41

Buď ráda, mám desetiměsíční taky nezávislou a doufám, že jí to nepřejde :potlesk:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 18.10.15 09:42
@Anonymní píše:
Porad cekam, kdy přijde ta chvíle, že se ke mně můj nyní 18 syn přítulí a bude mi dávat najevo, že mě potřebuje… u nás tomu totiž takhle není. Žádná separační úzkost u nás nebyla - je to správně? Syn je prostě samostatná jednotka, zmeni se to někdy? :(

Klukovi dva a ctvrt a separacku neměl. Chodí na jedno dopoledne do školky a ani tam po mne nestekne. Obcas ted chce pochovat, ale to az s narozením sourozence.
Chápu, te to na jednu stranu mrzí, na druhou stranu lepší, než malé hysterické klíště.

Lejaa
Echt Kelišová 8959 příspěvků 18.10.15 10:11
@Anonymní píše:
Porad cekam, kdy přijde ta chvíle, že se ke mně můj nyní 18 syn přítulí a bude mi dávat najevo, že mě potřebuje… u nás tomu totiž takhle není. Žádná separační úzkost u nás nebyla - je to správně? Syn je prostě samostatná jednotka, zmeni se to někdy? :(

Ahojky, jsi jedna z mála maminek, které tohle štěstí potkalo.. a já mezi ně patřím taky a jsem za to ráda:) Syn nikdy žádný extra kontakt nepotřeboval, prvně mě to mrzelo, ale když jsem pak byla svědkem u kamarádky, jak na ní dítě vysí, rychle mě to přešlo. Nemohla jít nikam ani na kafčo, protože dítě prakticky s nikým jiným nevydrželo.. Hrůza.. Já syna „udávala“ od narození, tatínkovi, babičkám, tetičkám a myslím, že to udělalo dobře nám oboum..

Mimo jiné, teď jsou mu 2 roky a 3 měsíce a občas si přijde pro pusinku nebo obejmutí a pak si zas běží hrát:) Myslím, že takhle nám to vyhovuje oboum. Nedovedu si představit mít dítě, které mi vysí celý den na noze a já se v klidu ani nevykakám.. Takže asi tak:)

bberanka
Generální žvanilka 24858 příspěvků 18.10.15 10:40
@Anonymní píše:

Co by za to jina dala ;) Jsem „majitelkou“ zavisleho klistatka :mrgreen: A opravdu se ani v klidu nevy…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67453 příspěvků 18.10.15 10:55

U nás se začal chodit tulit tak kolem 3 let…

cran-berry
Kecalka 340 příspěvků 18.10.15 11:21
@Anonymní píše:

Chápu, že tě to může trochu zamrzet, ale opravdu to jednou ocenis :) Nelamej to přes koleno a snaž se to vidět pozitivně - hlídání, školka… budeš to mít lehčí

Martina84
Ukecaná baba ;) 2248 příspěvků 18.10.15 11:24

Já mám doma klíště, které nemá problem byt s jinymi lidmi, ale nesmi mě vidět. Jakmile mě zmerčí, ječí a chce se na mě pověsit. někdy je to vážně na palici :zed:

Suzuveverka
Kelišová 5020 příspěvků 18.10.15 12:12
@bberanka píše:
Co by za to jina dala ;) Jsem „majitelkou“ zavisleho klistatka :mrgreen: A opravdu se ani v klidu nevy…

Přesně.. Na záchod musí se mnou, najíst mě nenechá, sednout si nikam v klidu nemůžu, hned po mě rajtuje, u vaření mi musí asistovat,… Jít někam je veliký problém, protože na jídlo a usnutí mě taky nutně potřebuje. Co bych dala za samostatnější dítě. Snažím se jí to naučit a nevychovávat si mamánka, ale asi to prostě má v sobě, veškeré moje snahy jsou zatím neúspěšné.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67453 příspěvků 18.10.15 12:12
@cran-berry píše:
Chápu, že tě to může trochu zamrzet, ale opravdu to jednou ocenis :) Nelamej to přes koleno a snaž se to vidět pozitivně - hlídání, školka… budeš to mít lehčí

Třeba taky ne, u nás se to právě kolem toho 3 roku dost otočilo…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama