Nežid v těhotenství

22
7.6.21 18:58

Nežid v těhotenství

Jdu si sem pro radu jsem těhotná ve 32 TT jsem zrovna a udělala se mi u pochvy na pysku vedle třísla nežid a má čepičku a pomalu vytéká tak se chci optat zda to nemůže ublížit miminku děkuji za odpověď 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1692
7.6.21 19:07

Ten dotaz myslíš vážně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2157
7.6.21 19:10

NežiT prosím, nežiD je osoba jiné víry nežli židovské

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6683
7.6.21 19:13

Ano když ho zmáčkneš poteče ven skrz ten nežit plodová voda 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
7.6.21 19:23

Nevím proč bych dotaz neměla myslet vážně to zaprvé a za druhé myslím že úplně pravopis není nutný tu řešit když víme co je na mysli jen jsem se zeptala noc špatného jsem nenapsala nechápu takové odpovědni někdo se zeptá slušně a hned je nejhorší to snad ne? Pokud vám to přijde Jako hloupý dotaz odpovídat nemusíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35078
7.6.21 19:31

Ale to máš fuk, Žid Nežid, hlavně když bude dítě zdravé ( a lepší v češtině).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
7.6.21 20:04

@Semtex Právě se divim, že by tam měla nežida v čepičce- jarmulce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2157
7.6.21 20:25

@Micilin no mě to taky zprvu poněkud zmatlo :lol: už jsem myslela, že se ji vedle pochvy udělal třeba katolík :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31311
7.6.21 20:30

@NikolR123 miminko je v bezpečí, neboj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2435
7.6.21 20:39

Nemuze…pokud dodrzis zakladni veci, nevymackavej ho, dodrzuj hygienu, desinfikuj..treba trochou teatree oil..zmizi sam..muzes si dat teply obklad, taky pouzivej extra rucnik..jestli tam bude jeste za 10 dni, nebo se objevi blizko dalsi, sla bych radsi k lekari, nebo se zeptej na gynde na dalsi kontrole

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4607
7.6.21 20:39
@NikolR123 píše:
Nevím proč bych dotaz neměla myslet vážně to zaprvé a za druhé myslím že úplně pravopis není nutný tu řešit když víme co je na mysli jen jsem se zeptala noc špatného jsem nenapsala nechápu takové odpovědni někdo se zeptá slušně a hned je nejhorší to snad ne? Pokud vám to přijde Jako hloupý dotaz odpovídat nemusíte.

A ty se těm reakcím divíš? Co by sis tak představovala, že by mohl beďar na třísle způsobit miminu v děloze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2157
7.6.21 20:40

Ale jinak tedy, ať jenom neprudim, promiň, miminko v poho, ale pozor, ať si to třeba nějak nezatrhnes nebo ať se nezaniti a nedostala se tam infekce. Kdyby se to začalo nějak podebirat, divně červenat nebo vypadat čím dal tím hůř a nehojilo se, budeš asi muset k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
7.6.21 22:17

Nestane se nic jen si dávej pozor na hygienu určitě si můžeš koupit nějakou mast v lékárně oni ti poradí. Jinak mimčo je ok a nemůže se nic stát 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7757
7.6.21 22:23

Příště zkus napsat beďar, tam nic nepopleteš.
To je poprvé, co se ti něco takového udělalo, že se tak hloupě ptáš? Nebo si děláš srandu, což je ta lepší varianta. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
8.6.21 19:01

To bude asi tou masírkou izraelsko-palestineckého konfliktu v médiích.. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat