Nezletilost a rodičovství

Anonymní
16.5.20 21:18

nezletilost a rodičovství

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda byl někdo ve stejně situaci, je mi 17 a příteli 23, protože jsem nezletilá, tak dítě je napsaný na něho ale nás vztah je na rozpadnutí a já mám strach, že by mi chtěl malou vzít má na to právo? Myslíte že by mi ji nechali jako matce, když kojím. Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3281
16.5.20 21:30

Silně pochybuji, že ti někdo odebere kojené dítě :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
459
16.5.20 21:40

Jak jako napsané na něj? Matka jsi ať je ti 17 let nebo 30 let :) no jestli máš, kde bydlet a dítě bude mít zajištěné základní potřeby nemusíš se obávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
16.5.20 21:47

Co to je za blbost? Dítě nemůže být napsaný na něho, spíš jsi ho uvedla jako otce ne?" Dítě je tvoje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12306
16.5.20 21:52

@Leo44 jelikoz neni plnoleta, tak ma dite do pece svereny on, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64555
16.5.20 21:54
@Anonymní píše:
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda byl někdo ve stejně situaci, je mi 17 a příteli 23, protože jsem nezletilá, tak dítě je napsaný na něho ale nás vztah je na rozpadnutí a já mám strach, že by mi chtěl malou vzít má na to právo? Myslíte že by mi ji nechali jako matce, když kojím. Děkuji za odpovědi

Jsi v rodném listě, jsi matka.. Dítě může mít max poručnika do tvé zletilosti.. Každopádně ti kojence nikdo nevezme.. Dítě je váš obou.. Pokud dojde k rozchodu, buď se na péči dohodnete, nebo ji určí soud..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7648
16.5.20 22:58

Za jak dlouho ti bude 18?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
19.5.20 07:46

@iiiv švagrová porodila v 17 a měla v péči dítě ona, pokud má rodiče co ji pomohou a ma kde žít tak rozhodně nemůže do péče dostat dítě otec.. Jenom vy si měla začít objehava na socialce atd a ne čekat tady na emiminu na zazrak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat