Odcházím od partnera s dítětem

Anonymní
13.5.20 19:12

odcházím od partnera s ditetem

Jsme s partnerem 8let, mame 4lletou dceru a ted se to uz neda vydrzet. ano mela jsem hold ruzove bryle a porad doufala ze se zmeni, ale nezmenil o malou zajem nema, o me zajem taky nema, jeho zajem je jenom v hospode. bydlime u jeho otce takze si hledam spolubydleni kam bych sla s kamaradkou, mala chodi do skolky a ja mam praci jediny co je ze mam 12ctky ted kdyz jsem uz rekla dost partner uz nechce dceru ani vyzvedavat, zjistuju co a jak, ale psychicky natlak se neda vydrzet. musime pryc co nejdriv, poradite co mam zaridit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
626
13.5.20 19:17

Nešlo by si v práci zařídit směny od 7 do 15? Aby jsi se o holku mohla postarat sama? Říct šéfovi po pravdě jaký máš trable :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12001
13.5.20 19:19

Nech si dceru svěřit do péče, vyřiď si alimenty, a asi si budeš muset najít i jinou práci, pokud nemáš hlídání pro malou :nevim: Jestli ti jí bude hlídat kamarádka, tak asi pohoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.20 19:20
@arinecka píše:
Nech si dceru svěřit do péče, vyřiď si alimenty, a asi si budeš muset najít i jinou práci, pokud nemáš hlídání pro malou :nevim: Jestli ti jí bude hlídat kamarádka, tak asi pohoda.

castecne mi pomuze ale nevim jestli uplne, hledame ted byt. vim ze to bude tezke ale uz se to neda vydrzet a nechci aby si mala to okoukala a nasla stejneho partnera

• Citovat
  • Nahlásit
3543
13.5.20 19:20
@Anonymní píše:
Jsme s partnerem 8let, mame 4lletou dceru a ted se to uz neda vydrzet. ano mela jsem hold ruzove bryle a porad doufala ze se zmeni, ale nezmenil o malou zajem nema, o me zajem taky nema, jeho zajem je jenom v hospode. bydlime u jeho otce takze si hledam spolubydleni kam bych sla s kamaradkou, mala chodi do skolky a ja mam praci jediny co je ze mam 12ctky ted kdyz jsem uz rekla dost partner uz nechce dceru ani vyzvedavat, zjistuju co a jak, ale psychicky natlak se neda vydrzet. musime pryc co nejdriv, poradite co mam zaridit?

Hele a co mu prostě říct, že když jí nevyzvedne budou volat socialku a policii, že ty prostě do práce musíš a dítě je tvoje stejně jako jeho.

Nebo si zkus najít někoho, jdo ti pomůže a typak zas třeba na oplátku jemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
13.5.20 19:23
@welovefashion píše:
Hele a co mu prostě říct, že když jí nevyzvedne budou volat socialku a policii, že ty prostě do práce musíš a dítě je tvoje stejně jako jeho.Nebo si zkus najít někoho, jdo ti pomůže a typak zas třeba na oplátku jemu.

je mu to je fuk, on ji prej stejne nechtel. bohuzel az ted vidim jaky je. zkusim si to dojednat v praci, ale bojim se, ze nebudu zvladat najem a vsechno, nevite jeslti od statu mam nejaky narok na neco? dnes jsem byla na socce, ale pry jen po telefonu jak je ta pandemie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
13.5.20 19:30

Zkus si v práci dohodnout kratší směny jestli o půjde. Od státu nárok mít budeš na něco určitě, ale aby neřekli že bydlíš kamarádku Z že nemáš nárok to už jsem taky slyšela. Někomu naopak socialka zaplatí alespoň půlku nájmu.
Na nic nečekej a zavolej tam a zjistí co můžeš. Taky asi bude záležet na výši tvého platu jestli máš či nemáš nárok. Držím palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17927
13.5.20 19:41

@N.Raab ano, příspěvek na nájem, pokud nebudeš bydlet v bezdoplatkové zoně, podle příjmu a výše alimentů nejspíš i nějaké malé přídavky na děti.

Respektive s tím spolubydlením může být problém, protože příspěvek na bydlení se počítá z příjmů všech dospělých co žijí v jedné domácnosti.

pokud jsi v příčetném městě, tak ti úředníci můžou přiklepnout i příspěvek na kauci na byt, ale ne všude jsou ochotní to dávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4208
13.5.20 20:02

Dostaneš přídavek na dítě a možná příspěvek na bydlení, ale to v tom bytě myslím musíš mít trvale bydliště. Hlavně abys měla teď neco nasetreno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9425
13.5.20 20:11

Zaměstnavatel ti musí vyhovět, co se týče úpravy prac.doby

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu