Něžná náruč rodičů

1983
31.5.06 17:01

Něžná náruč rodičů

Ahoj,
sháním cd z této knihy (vím že to není moc korektní, ale celá kniha je moc drahá) :(
Kdo by mi jej mohl vypálit, vyměním např. za cd Lovely baby.
Když tak písněte SZ.

Dík :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1207
31.5.06 17:12

Máš SZ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22268
18.4.13 19:10

Budu ráda, když napíšete, jestli měla pro vás tato kniha tak velký význam, že se ji opravdu vyplatí koupit? :lol:

Vím, že to není moc čestné, ale nemohl by mi někdo poslat DVD této knihy? :oops: Ráda zaplatím :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.13 19:14

Já chodila k paní Evě Kiedroňové osobně a dověděla jsem se tam hodně důležitých věcí, určitě se dá koupit na inzerát starší anebo možná bude i v knihovnách.

• Nahlásit
  • Citovat
3339
18.4.13 19:19

@3HE půjčila jsem si ji od kamarádky, podel mě stojí za to. V knihovnách někdy je, u nás ji mají. I Rozvíjej se, děťátko, ta je taky výborná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1118
18.4.13 19:21

@3HE Koukni se na ulozto.cz, mělo by tam to DVD být ke stažení ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22268
18.4.13 19:22

No, já mám třetí dítě - Rozvíjej se, děťátko doma mám… určtiě jsem nedělala vždy všechno zprávně, ale nevím, jestli je u třetího dítěte nutné si ji kupovat. Na inzerát se koupit dá… zkusím ještě tu knihovnu.
Jak hodně obsáhlé je to DVD?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22268
18.4.13 19:23

@Sasha001 Díky, to mě nenapadlo… já se v těchto věcech moc nevyznám - pověřím syna :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
18.4.13 19:37

My měli půjčenou od kamarádky a pak jsem ji pořídila přes inzerát použitou, paní mi ji poslala poštou. Je super. Možná jsem pak byla otravná vůči okolí, když jsem příbuzenstvo pérovala, jak mají Šimonka nosit, ale bylo to pro dobro jeho zad (která třeba mě bolí pořádně a ráda bych ho toho ušetřila, pokud to můžu aspoň trochu ovlivnit ;) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22724
18.4.13 20:42

Už jsem ji půjčila druhé kamarádce, nebýt toho, prodávám dál. Není špatná, ale hodně věcí se opakuje pořád dokola (mohla by být tak třetinová) a kdyby se člověk řídil touto knihou 100%, tak zblbne a ještě nic jiného neudělá…
DVD klidně nakopíruju a pošlu, ale nemám ji doma, muselo by to počkat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4424
3.8.13 12:26

Ahoj, včera jsem si tu psala s nějakou uživatelkou (jméno si žel nepamatuju) a prodeji použité knihy Něžná náruč rodičů. Dala sem emailovou adresu s tím, že si napíšeme víc. Dneska jsem chtěla reagovat, ale zmizelo to…nechápu. Tak jestli tu uživatelko ještě jsi :mrgreen: tak mi kdyžtak napiš SZ, tam se mi to snad nesmaže..opravdu nerozumím :think: Včera jsem to nestihla (nákup, koupálko atd..).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bella1988
14.4.14 14:08

Ahoj holky, tahle kniha je skvělá! Je pravda, že je drahá. Dala jsem za ni 500, ale je to věc co se vyplatila. Tolik věcí jsem nevěděla, až mě to překvapilo. Koupila jsem i peřinky, které byly doporučovány. A hodně mi to pomohlo co by matce prvního dítěte se uklidnit a něco si před porodem připravit a nespoléhat na práci a rady sestřiček, které toho v nemocnici mají hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
22724
14.4.14 14:12

@Bella1988 Tak je fajn, že jsi spokojená. Podle mě je přehnaná a mohla by být tak čtvrtinová, dost věcí se tam pořád opakuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bella1988
14.4.14 14:55

@avm3 lepší když se to opakuje, než když to tam není nebo se to dělá špatně a přehnaná opravdu není. Spousta lidí dělá chyby v manipulaci s dítětem.

• Nahlásit
  • Citovat
36
20.7.14 14:42

Prosím neprodává někdo tuhle knihu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie