Nezralý partner

Anonymní
15.6.15 17:40

nezralý partner

Ahojky, potřebuji radu, ve zkratce.. jsem rozvedená se dvěma dětmi a asi rok mám přítele, který je podle mě nezralý, je o pár let mladší, žil dosud u rodičů, když jsme se sestěhovali, nevyhovovalo mi to a po jedné hádce jsem mu sbalila kufry..prostě to není typ pro rodinu zatím..snažil se, ale pro mě to bylo nějak málo, neměla jsem pocit rovnocenného partnera..problém je v tom, že pořád píše a tvrdí, jak mě miluje, že o mě nechce přijít..myslíte si, že má tenhle vztah cenu? Vyhovovalo by mi s ním jenom randit, když teda není dost zralý na rodinný život, užívat si a čekat, jestli z toho bude něco víc, jestli někdy vyzraje vedle mě? Děti máme ve střídavé péči, takže času mám zatím poměrně dost, ale nevím, zda tohle má cenu..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14344
15.6.15 17:42

Nepíšeš, v čem ti vztah nevyhovoval :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1594
15.6.15 17:44
@Anonymní píše:
Ahojky, potřebuji radu, ve zkratce.. jsem rozvedená se dvěma dětmi a asi rok mám přítele, který je podle mě nezralý, je o pár let mladší, žil dosud u rodičů, když jsme se sestěhovali, nevyhovovalo mi to a po jedné hádce jsem mu sbalila kufry..prostě to není typ pro rodinu zatím..snažil se, ale pro mě to bylo nějak málo, neměla jsem pocit rovnocenného partnera..problém je v tom, že pořád píše a tvrdí, jak mě miluje, že o mě nechce přijít..myslíte si, že má tenhle vztah cenu? Vyhovovalo by mi s ním jenom randit, když teda není dost zralý na rodinný život, užívat si a čekat, jestli z toho bude něco víc, jestli někdy vyzraje vedle mě? Děti máme ve střídavé péči, takže času mám zatím poměrně dost, ale nevím, zda tohle má cenu..

Řiď se instinktem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.15 17:47

V čem? mladý kluk 25let, já o pět let starší, vím, že se milujeme, ale prostě jsem někde jinde než on..mladý kluk, bez zodpovědnosti, já ta zodpovědná a starostivá..miluji ho, ale pro mě nerovnocenný vztah..on má svoje kamarády, rád sem tam zapaří, což mi nevadí, ale na druhou stranu nás nebere jako rodinu, ale jako mě partnerku s dětmi..

• Nahlásit
  • Citovat
12163
15.6.15 17:48

Ono nikdy nevis, kdo je a neni zraly na rodinny zivot. Muj partner take neni zrovna zraly muz, ale otec je milujici. Sestra porad vykrikovala, jak nechce dite, ze ty jsou dobry akorat tak si pujcit, rozdovadit, a vratit mamince. Ted je z ni skvela a starostliva matka. Treba partner prekvapi take? Jaky je treba strejda at uz ve vlastni rodine, tak i k detem vasich pratel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bondatrova
15.6.15 17:49

Já bych s ním tedy jen randila, nebydlela, ale stejně myslím, že to nebude mít dlouhého trvání.
Pokud s ním opět bydlet začneš, tak si taky nemyslím, že to bude mít dlouhého trvání.

• Nahlásit
  • Citovat
69307
15.6.15 17:51
@Anonymní píše:
V čem? mladý kluk 25let, já o pět let starší, vím, že se milujeme, ale prostě jsem někde jinde než on..mladý kluk, bez zodpovědnosti, já ta zodpovědná a starostivá..miluji ho, ale pro mě nerovnocenný vztah..on má svoje kamarády, rád sem tam zapaří, což mi nevadí, ale na druhou stranu nás nebere jako rodinu, ale jako mě partnerku s dětmi..

no hele a proč si neužít? Zvlášť, když máš čas, 25 je málo, třeba za chvíli dozraje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2360
15.6.15 18:18

Já bych ho brala jen jako milence na ten čas, co jsi bez dětí. Jinak bych s ním moc nepočítala na vážno, to bych se trápila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
15.6.15 18:45

Nech si ho jako milence.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lima69
15.6.15 18:53

Asi ještě nenastal jeho čas na zahnízdění :kytka: vyhovuje mu tě navštívit, pobýt a zase zvednout kotvy.

• Nahlásit
  • Citovat
22017
15.6.15 19:49

Tak s ním jen randit a uvidíš…
Ono hned to stěhování není dobré ani kvůli dětem, aby tam měly každou chvilku někoho jiného :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.8.18 11:36

Ahoj, můj kluk mi dnes řekl, že ještě není připravený na vážný vztah…Jsme spolu asi 1,5roku. Je mu 26, mně 27. :?
Bydli u rodičů a nechce to teď měnit…když jsem se ptala, jak to vidí dál, řekl, že neví :nevim: …máme se rádi, ale mu to takhle vyhovuje. Tak ted tápu jestli v tom dál pokračovat nebo to skončit :?

• Nahlásit
  • Citovat
20.8.18 16:05
@Anonymní píše:
Ahoj, můj kluk mi dnes řekl, že ještě není připravený na vážný vztah…Jsme spolu asi 1,5roku. Je mu 26, mně 27. :?
Bydli u rodičů a nechce to teď měnit…když jsem se ptala, jak to vidí dál, řekl, že neví :nevim: …máme se rádi, ale mu to takhle vyhovuje. Tak ted tápu jestli v tom dál pokračovat nebo to skončit :?

Tím ti říká, že chce spát ještě s jinýma holkama, a ne se vázat k jedné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4254
20.8.18 16:09
@Anonymní píše:
Bydli u rodičů a nechce to teď měnit…když jsem se ptala, jak to vidí dál, řekl, že neví :nevim: …máme se rádi, ale mu to takhle vyhovuje. Tak ted tápu jestli v tom dál pokračovat nebo to skončit :?

nejsi ta pravá - bohužel, takže s tebou bude, ale nebude nic měnit, bude bydlet u rodičů, nijak se omezovat - dokud nepotká tu pravou, za mě ztráta času, radši to skončit než čekat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2288
20.8.18 16:11
@Ondřej46 píše:
Tím ti říká, že chce spát ještě s jinýma holkama, a ne se vázat k jedné.

Asi tak chce se starat jen o sebe a ne o vás. Dal ti tím najevo, že je konec. Jen to asi neumí říct na plnou pusu. Takže sbohem a šáteček…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama