Nitroděložní tělísko v 16 letech

17.8.20 19:37

Nitroděložní tělísko v 16 letech

Dobrý den, taky máte druhý den menstruace hrozný přejídání? Já teda jo :think: a co vy? Před ms vůbec…a mám další otázku, abych tu nemusela dávat davat rovnou 2 diskuze…je mi 16 let a antikoncepci nechci brát tak přemýšlím o nitroděložním tělísku, ale asi hormonálním, protože mám silnou menstruaci a nehormonalni tělísko to prej zhoršuje…Jaký máte názor na nitroděložní tělísko v takovým věku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1850
17.8.20 19:58

Porad se s gynekologem. A mamkou :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23952
17.8.20 20:20

Nehormonální tělísko by ti doktor v tomto věku dát neměl. To se doporučuje až po dětech. Hormonální ovšem existuje, je na 3 roky a může se dát i nerodícím. Mě se MS po hormonální tělísku hodně zmírnila, ale asi bych nechtěla, aby moje dcera do sebe v 16 cpala hormony, byť touto formou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
17.8.20 20:20

Přesně, poraď se s gynekologem, ale osobně si myslím, že na nitroděložní jsi dost mladá. Já měla dvakrát podkožní implantát (Nexplanon), ten se dává do vnitřní části paže, třeba by Ti vyhovoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.20 21:02

Také o tělísku přemýšlím je mi 18 let. Má někdo zkušenosti s hormonálním tělískem Jaydess? Jedná se právě o tělísko určené pro ženy, které dosud nerodily.

• Citovat
  • Nahlásit
18.8.20 07:25

@nabab Můžu se zeptat, před jak dlouhou dobou jste měly ty implantáty? Já jsem o to také měla zájem a bylo mi řečeno, že je v čr nelze sehnat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
25.8.20 21:29

@jessienovakova nechávala jsem si ho vyndat cca 2 roky zpátky. První jsem měla v UK, tam je to běžné a nic se za něj neplatí, druhý už pak v ČR, doktor mi ho objednával ze Švédska, trvalo to asi měsíc a platila jsem 1000 Kč zálohu, pak jsem doplácela asi 4500 Kč. To mohlo být tak v roce 2015, asi? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama